اپلیکیشناخبار

فیس‎بوک یک مدیر سیاست‌های حقوق بشری استخدام می کند

پس از اتهامات حقوق بشری و سوء استفاده دولت میانمار از پلتفرم فیسبوک در جهت سرکوب اقلیت مسلمان میانمار، این شبکه اجتماعی به فکر استخدام یک مدیر سیاست‌های حقوق بشری انداخت.

فیس‎بوک طی یک پست در مورد این مسئله این‌گونه توضیح داده است:

مدیر جدید کمپانی با ترویج  صلح و آزادی انسان‌ها، در ایجاد ارتباطی محکم تلاش خواهد کرد. و به صورت همزمان به مقابله با افرادی خواهد پرداخت که آزادی بیان و حقوق بشر را تضعیف می‌کنند.

این کمپانی همچنین اضافه کرد:

فیس‎بوک به دنبال یک مدیر سیاست‌های حقوق بشری است تا کمپانی را در راستای پیدا کردن ناقضین حقوق بشر، چه در سطح غیر دولتی و چه در سطح دولتی کمک کند.

مدیر آینده باید حداقل 12 سال تجربه کار در زمینه سیاست‌های عمومی، حقوق بشر، میانجی گری، آزادی بیان و تکنولوژی را داشته باشد. و در زمینه سیاست عمومی، روابط خارجه و یا حقوق دارای مدرک سطح بالایی باشد.

طبق گفته فیس بوک، قوانین جدید شامل کار کردن با تیم تولید و بررسی محتوا خواهد بود تا اطمینان حاصل شود، کمپانی در مسیر درستی در زمینه حقوق بشر قدم بر می دارد.

شخص جدیدی که به تیم فیس‎بوک می پیوندند، نماینده فیسبوک در جوامع مدنی، دولت‌ها، سازمان‌ها و تشکیلات بین المللی خواهد بود. وی وظیفه دارد سیاست‌های کمپانی را به سمت مقابله با ناقضین حقوق بش سوق دهد.

0/5 ( 0 نظر )
منبع
engadget

‫۲ نظرها

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن