اپلیکیشناخبار

فیس‎بوک یک مدیر سیاست‌های حقوق بشری استخدام می کند

فیس‎بوک یک مدیر سیاست‌های حقوق بشری استخدام می کند
4.7 (93.33%) 3 رای

پس از اتهامات حقوق بشری و سوء استفاده دولت میانمار از پلتفرم فیسبوک در جهت سرکوب اقلیت مسلمان میانمار، این شبکه اجتماعی به فکر استخدام یک مدیر سیاست‌های حقوق بشری انداخت.

فیس‎بوک طی یک پست در مورد این مسئله این‌گونه توضیح داده است:

مدیر جدید کمپانی با ترویج  صلح و آزادی انسان‌ها، در ایجاد ارتباطی محکم تلاش خواهد کرد. و به صورت همزمان به مقابله با افرادی خواهد پرداخت که آزادی بیان و حقوق بشر را تضعیف می‌کنند.

این کمپانی همچنین اضافه کرد:

فیس‎بوک به دنبال یک مدیر سیاست‌های حقوق بشری است تا کمپانی را در راستای پیدا کردن ناقضین حقوق بشر، چه در سطح غیر دولتی و چه در سطح دولتی کمک کند.

مدیر آینده باید حداقل 12 سال تجربه کار در زمینه سیاست‌های عمومی، حقوق بشر، میانجی گری، آزادی بیان و تکنولوژی را داشته باشد. و در زمینه سیاست عمومی، روابط خارجه و یا حقوق دارای مدرک سطح بالایی باشد.

طبق گفته فیس بوک، قوانین جدید شامل کار کردن با تیم تولید و بررسی محتوا خواهد بود تا اطمینان حاصل شود، کمپانی در مسیر درستی در زمینه حقوق بشر قدم بر می دارد.

شخص جدیدی که به تیم فیس‎بوک می پیوندند، نماینده فیسبوک در جوامع مدنی، دولت‌ها، سازمان‌ها و تشکیلات بین المللی خواهد بود. وی وظیفه دارد سیاست‌های کمپانی را به سمت مقابله با ناقضین حقوق بش سوق دهد.

حتما بخوانید:
آموزش جامع پخش ویدیوی ضبط شده به صورت لایو استریم در فیس بوک
منبع
engadget
Please Login to comment
avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
1 دنبال کنندگان
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
سیامکBLUENASER Recent comment authors
  اشتراک در  
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
اطلاع از
BLUENASER
Guest
BLUENASER

این شرکت در حال استخدام یک مدیر سیاست حقوق بشر است که رویکردهایی را توسعه می دهد که حقوق بشر و صلح را تقویت کند در حالی که به طور همزمان سرکوب می کند

سیامک
Guest
سیامک

من حاضرم این پست و قبول کنم

بستن
بستن