اپلاخبارتلفن همراهسیستم عامل

از کار افتادن فیس آیدی آیفون 10 پس از بروزرسانی iOS 11.2

امتیاز دهید

پس از به روز رسانی iOS 11.2 ، برخی کاربران گزارش کرده اند که Face ID آیفون 10 آنها از کار افتاده است و دیگر در دسترس نیست.

چند روز قبل خبری منتشر شد که آخرین نسخه سیستم عامل اپل بتا 6 برای توسعه دهندگان و کاربرانی که نسخه قبلی را دریافت کرده بودند قابل دانلود و به روز رسانی است. در نسخه جدید سعی شده باگ های نسخه قبلی برطرف شود و البته با برخی از پیشرفت های جالب ارائه شده است اما به نظر می رسد این نسخه با برخی از مسائل جدید همراه بوده است.

اپل اخیرا در حال حل و فصل مسایل مختلف نسخه های آی او اس است و این نسخه را منتشر کرد تا مشکلات متعددی را حل کند و همچنین یک اشکال مربوط به اعداد را در ماشین حساب برطرف نماید. معمولا هر به روز رسانی با مشکلاتی همراه است و حالا به نظر می رسد که آخرین نسخه از سیستم عامل iOS مشکلی جدید و عجیب را برای آیفون 10 ایجاد کرده است.

اگر نسخه سیستم عامل خود را به آی او اس 11.2 به روزرسانی کرده باشید، ممکن است متوجه شده باشید که Face ID در اولین بار راه اندازی مجدد سیستم به درستی کار نمی کند. احتمالا به قسمت تنظیمات می روید و تلاش می کنید مشکل را حل کنید. ولی پیامی برای شما ظاهر می شود که می گوید Face ID در دسترس نیست.

نظر می رسد این مسئله به طور تصادفی و روی برخی گوشی ها اتفاق افتاده است. تعداد انگشت شماری گزارش در اینترنت و در سایت های مختلف و توییتر مبنی بر این مساله منتشر شده است.

در حال حاضر، به نظر نمی رسد که مشکل گسترده باشد. اما باید بدانیم هنوز مدت زمان زیادی از انتشار iOS 11.2 نگذشته است و ممکن است کاربرانی باشند که به روزرسانی را انجام نداده اند.

باید منتظر باشیم و ببینیم طی روزهای آتی چه خبرهای جدیدی در این خصوص منتشر خواهد شد.

 

حتما بخوانید:
تماشا کنید: مقایسه دوربین آیفون 10 (iPhone X) با گلکسی نوت 8

 

منبع: neowin

 

 

 

Please Login to comment
avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
بستن
بستن