آموزشسیستم عامل

نحوه فعال کردن حالت تاریک (dark mode) در اندروید پای (Pie)

نحوه فعال کردن حالت تاریک (dark mode) در اندروید پای (Pie)
5 (100%) 4 رای

اندروید پای یا همان اندروید ۹ که هفته گذشته عرضه شد، از ویژگی حالت تاریک بهره می برد. در ادامه نیوز کالا را همراهی کنید تا به آموزش فعالسازی حالت تاریک در اندروید پای بپردازیم.

سال هاست که کاربران اندروید به گوگل می گویند که: “ای آقا پس کی می خواهید حالت تاریک یا دارک مود را در اندروید بگنجانید؟ این روزها هر برنامه تازه واردی این حالت را دارد” در اندروید ۸ اوریو، گوگل حالت تاریکی را به این نسخه اضافه کرد که براساس والپیپر مورد استفاده کاربر، فعال می‌شد. اما پس از مذتی آن را حذف کرد و گفت که این ویژگی به صورت اتفاقی ارائه شده است.

اینک در اندروید Pie که یک هفته از انتشار آن می گذرد، ویژگی دارک مود اضافه شده و کاربر می‌تواند بر حسب نیاز خود به‌صورت دستی حالت تاریک گوشی خود را فعال کند.

فعالسازی حالت تاریک در اندروید پای

جهت فعال کردن حالت تاریک در اندروید پای باید به قسمت Settings بروید و گزینه Display را انتخاب کرده و سپس روی Advanced کلیک کنید. به پایین صفحه اسکرول کنید و گزینه Device Theme را پیدا کنید، آن را لمس کرده و گزینه Dark را انتخاب کنید.

فعالسازی حالت تاریک در اندروید پای

به همین سادگی و خوشمزگی حالت تاریک در گوشی مجهز به اندروید ۹ پای فعال گردید. نظر شما پیرامون این ویژگی آخرین نسخه اندروید چیست؟

 

حتما بخوانید:
حالت تاریک و پاسخ سریع به نسخه اندروید واتساپ می آیند
Please Login to comment
avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
بستن
بستن