آموزشاپلیکیشن

آموزش حذف اکانت اسنپ چت

How to delete a Snapchat account

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

اسنپ‌‌چت (Snapchat) یک جانور خنده دار است. برخی ویژگی های آن به شدت اعتیادآور است،  اما این شرکت تحت فشار نوآوری قرار گرفته است؛ شرکت هایی نظیر اینستاگرام و فیس بوک همچنان دست به دزدی ایده های اسنپ چت می زنند.

به علاوه کاربران اسنپ چت از وضع موجود و طراحی مجدد برنامه راضی نیستند. این طراحی تا آنجا مایوس کننده بود که کاربران درخواست بازگشت به طراحی پیشین را داشتند. اما طبق اظهارات آقای ایوان اشپیگل، مدیر عامل اسنپ چت، چنین چیزی بعید است:

به احتمال قوی این نکته که در کوتاه مدت طراحی مجدد اپلیکیشن، موجب آسیب و ضرر به کسب و ‌کار ما شود، محتمل خواهد بود و ما هنوز به درستی نمی‌دانیم که بعد از به‌روز‌رسانی اپلیکیشن، مجموعه کاربری ما چه عکس‌العملی به آن نشان خواهند داد.

آیا قصد دارید از شر اسنپ چت خلاص شوید؟ آیا به اپلیکیشن اسنپ چت مراجعه کرده اید، اما گزینه دیلیت اکانت را پیدا نکرده اید؟ خب به هر دلبلی اگر قصد حذف اکانت اسنپ چت را دارید در ادامه به آموزش پاک کردن حساب کاربری اسنپ چت می پردازیم.

و اما امکان حذف اکانت اسنپ چت نیز همانند حذف اکانت تلگرام از طرق اپلیکیشن اندروید یا آی او اس امکان پذیر نیست و برای این کار مجبورید از طریق مرورگر اینترنتی دست به کار شوید.

چگونگی حذف اکانت اسنپ چت:

 1. ابتدا به آدرس accounts.snapchat.com بروید.
 2. اطلاعات حساب کاربری اسنپ چت خود را وارد کنید و بر روی Log in کلیک نمایید.
 3. حال یک منوی پاپ‌آپ مشاهده می کنید که باید گزینه Delete My Account را پیدا کرده و کلیک کنید.
 4. برای محکم کاری و حصول اطمینان از این که واقعا خود خودتان هستید که می خواهید اسنپ چت تان را پاک کنید، مجددا اطلاعات کاربری اسنپ‌چت خود را وارد نمایید و بر روی گزینه Continue کلیک کنید.

حذف اکانت اسنپ چت

اینک با کلیک بر روی گزینه Continue، اسنپ‌‌چپ اکانت شما را غیر فعال می کند. یعنی دیگر هیچ کدام از دوستان و فرندهای عزیز، اکانت شما را نخواهند دید و برقراری تماش با شما امکان پذیر نیست.

توجه: به یادداشته باشید، جهت حذف کامل اسنپ چت باید 30 روز منتظر بمانید و پس از گذشت این مدت، حسای کاربری اسنپ چت شما بدون هیچ کار اضافی برای همیشه حذف خواهد شد.

توجه: اما اگر به هر دلیلی قبل از حذف دائم اسنپ چت از کار خود پشیمان شدید، کافیست قبل از فرصت 30 روزه سری به accounts.snapchat.com بزنید و وارد اکانت‌تان شوید.

آموزش حذف اکانت اسنپ چت
4.2 (84%) 5 رای

برچسب ها

مهسا رضایی

دانشجوی پزشکی دانشگاه شیراز هستم. از قدیم الایام یکی از عاشقان دنیای فناوری بوده ام و خوشحالم که فرصتی دست داد تا در نیوز کالا به فعالیت بپردازم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید