آموزشاپلاپلیکیشنسیستم عامل

نحوه حذف اپلیکیشن ها در آیفون و آیپد؛ بگذارید حافظه دستگاه شما نفسی بکشد

در این مطلب آموزشی به نحوه حذف اپلیکیشن در آیفون و آی‎پد می‎پردازیم. لطفا در ادامه ما را همراهی کنید.

آیا با مشکل کمبود حافظه در آیفون و ‎آی‎پد مواجه شدید؟ حتما قصد دارید یک یا چند اپلیکیشن را از آیفون خود حدف کنید. خب در ادامه‎ی این مطلب آموزشی به سراغ چگونگی حذف اپلیکیشن‎ها در آیفون و آیپد می‎رویم.

اگر کاربری هستید که به تازگی با محیط ios آشنا شده‎اید، و یا اینکه یک کاربر حرفه‎ای هستید، هیچ فرقی نمی‎کند! زیرا تنها راه رهایی از کمبود فضای حافظه‎ی آیفون و آی‎پد، پاک کردن برخی اپلیکیشن‎های غیر ضرور برای دستیابی به افزایش میزان حافظه است. پس با دقت ادامه مطلب را مطالعه فرمایید.

چگونه در آیفون و آیپد یک یا چند اپلیکیشن را حذف کنیم؟

1. انگشت خویش را روی آیکون اپلیکیشن موردنظر بگذارید و کمی نگه دارید.

2. زمانی که آیکون اپلیکیشن موردنظر شروع به لرزیدن کرد (ترس از پاک شدن خخخ)، کافیست علامت X که در گوشه بالا سمت چپ آیکون قرار دارد را انتخاب نمایید.

3. حال باید تایید کنید که قصد حذف کردن اپلیکیشن را دارید.

deleting app from ios home screen - نحوه حذف اپلیکیشن ها در آیفون و آیپد؛ بگذارید حافظه دستگاه شما نفسی بکشد

4. در آیفون 10 و مدل‌های جدیدتر باید، در انتها روی دکمه Done که در گوشه بالا سمت راست قرار دارد، کلیک نمایید. _( چنانچه از پاک کردن اپلییکشن پشیمان شدید، فقط روی دکمه هوم کلیک نمایید.)

اپل در آی او اس 11 این قابلیت را در اختیار کاربران قرار داد تا به صورت خودکار، آن اپلیکیشن‎هایی که برای مدت زمان طولانی مورد استفاده قرار نگرفته‌اند، Offload می‎شود در این حالت آیکون (اپلیکیشن OFFLOAD شده) روی صفحه نمایش باقی می‎ماند، اما یک آیکون ابری شکل در کنار آیکون اپلیکیشن دیده خواهد شد که نشان می‌دهد این برنامه Offload شده است و هرگاه کاربر به آن نیاز داشت می‎تواند آن را دانلود و فعال کند.

0/5 ( 0 نظر )
منبع
9to5mac

پاسخی بگذارید

بستن
بستن