بازی

بازی Dauntless در پایان این ماه در کنار شروع فصل جدید ، از حالت Early Access خارج می شود

تاریخ انتشار نسخه‌ی کامل بازی Dauntless همزمان با زمان شروع فصل جدید این بازی تحت عنوان  Aether Unbound خواهد بود.

براساس جدیدترین اخبار بازی، بازی Dauntless پس از کامپیوتر، در اوایل سال 2019 به‎صورت Early Access در دسترس کاربران پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان قرار گرفت. به تازگی متوجه شده‎ایم که قرار است استودیوی Phoenix Labs نسخه‌ی کامل بازی فوق را در ابتدای ماه آینده مننتشر کند.

۴ مهرماه (۲۶ سپتامبر) درست زمانی است که شاهد خروج بازی Dauntless از فاز دسترسی زودهنگام در تمام سه پلتفرم فعلی آن خواهیم بود. بازی Dauntless در ابتدا در سال ۲۰۱۷ از طریق فاز آلفا در دسترس کاربران کامپیوتر قرار گرفت؛ بنابراین برای پیمودن این مسیر تا رسیدن به نسخه‌ی ۱.۰ بازی زمان زیادی صرف شده است، اما به نسبت آن بازی تغییرات و رشد چشم‌گیری داشته است. جسی هیوستون، مدیرعامل استودیوی فینیکس لبز نیز امروز در بیانیه‌ای اظهار داشت:

هنگامی که به مسیر 5 ساله‎ی گذشته نگاه می‎انداریم متوجه می‎شویم که چقدر طی کردن این مسیر با شما برای ما شگفت‎انگیز بوده و از طرف همه‌ی اعضای استودیوی فینیکس لبز، برای ملحق شدن به ما در این ماجراجویی از شما سپاسگزارم.

خوب است بدانید که همزمان با انتشار نسخه‌ی کامل در ابتدای ماه آینده، یک به‌روزرسانی عظیم برای بازی Dauntless منتشر می‌شود که بزرگ‌ترین آپدیتی است که این اثر از زمان انتشار به‌شکل دسترسی زودهنگام به خود دیده است. این به‌روزرسانی با فصل تازه بازی که با نام Aether Unbound شناخته می‌شود، همراه خواهد بود. در آپدیت فوق یک سلاح تازه، یک حیوان عظیم‌الجثه برای شکار و Hunt Pass در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. در ضمن سیستم پاداش و ویژگی‌های اضافی دیگری نیز همراه با فصل تازه به بازی گنجانده می‎شود.

فصل تازه‎‌ی بازی Aether Unbound گامی نو و البته بزرگ برای گیم Dauntless تلقی می‎شود اما هیچگاه آخرین گام نخواهد بود. استودیوی فینیکس ادعا کرده که در آینده قابلیت‌های اضافی و برنامه‌های بیشتری نیز به فصول جدید اضافه خواهد کرد. این بازی به‌زودی برای نینتندو سوییچ نیز منتشر می‌شود ولی تابه‌حال تاریخ انتشار آن برای این کنسول هیبریدی اعلام نشده است.

5/5 ( 1 نظر )
منبع
dualshockers

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن