آموزشگجت ها

نحوه ایجاد یا حذف رمز عبور در اپل واچ

نحوه ایجاد یا حذف رمز عبور در اپل واچ
4.4 (87.5%) 8 رای

آیا با نحوه ایجاد و حذف رمز عبور در اپل واچ آشنا هستید؟ آیا روی ساعت هوشمند اپل خود رمز گذاشته اید؟ حتما رمزگذاری کرده اید و حال قصد دارید آن را حذف کنید. در ادامه نیوز کالا را همراهی کنید تا به چگونگی رمزگذاری یا رمزبرداری در اپل واچ بپردازیم.

قبل از هر چیز باید بدانید که اگر بر روی ساعت هوشمند خود رمز نگذارید، در صورت به سرقت رفتن آن، تمام اطلاعات شما در اختیار کاربران قرار می گیرد. پس هر چه زوتر نسبت به رمزگذاری ساعت هوشمند اپل خود اقدا کنید. راستی! اگر برای ساعت هوشمند خود رمز عبور نگذارید، می توان به برنامه های شخص ثالث شما نیز دسترسی داشت.

آموزش گذاشتن رمز عبور در اپل واچ

۱- لطفا به تنظیمات ساعت هوشمند اپل خود وارد شوید.

۲- سپس کمی به پایین بروید و روی گزینه Passcode ضربه بزنید.

۳- بر روی رمزعبور کلیک کنید تا Turn Passcode On را ببینید. در این حالت پس کد اپل واچ برای شما فعال می شود.

آموزش گذاشتن رمز عبور در اپل واچ
آموزش گذاشتن رمز عبور در اپل واچ

۴- در نهایت کد امنیتی موردنظر خودتان را برای قفل کردن ساعت هوشمند اپل وارد نمایید.

چنانچه قصد دارید کمی فراتر بروید و با گوشی آیفون خویش قفل اپل واچ خود را بازکنید، گزینه Unlock with iPhone را هم فعال نمایید. شدیدا توصیه می کنیم کلید Wrist Detection را نیز برای امنیت بیشتر فعال کنید.

 

حتما بخوانید:
رونمایی تگ هویر از ساعت هوشمند لوکس Connected Modular 41
امید است که این مطلب آموزشی نیز مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته باشد. در این نوشتار آموختید که چگونه برای اپل واچ خود رمز عبور ایجاد کنید یا رمز عبود ساعت هوشمند اپل خود را حذف کنید. اگر سوالی یا مشکلی در این مورد دارید با ما و دیگر کاربران در میان بگذارید.

 

Please Login to comment
avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
بستن
بستن