اخبار سینما و تلویزیون

باکس آفیس: فیلم آسیایی های ثروتمند دیوانه هنوز هم صدرنشین

باکس آفیس: فیلم آسیایی های ثروتمند دیوانه هنوز هم صدرنشین
5 (100%) 1 رای

فیلم جدید The Happytime Murders اولین هفته حضور خود را در باکس آفیس تجربه کرد و فیلم  آسیایی‌ های پول دار در دومین هفته حضورشان در جدول فروش خوب فروختند و باز هم در صدر جدول قرار گرفتند.

در هفته ای که گذشت دو فیلم جدید یعنی The Happytime Murders و A-X-L موفق شدند در باکس آفیس قدم بگذارند، اما نتوانستند سکوی اول و یا دوم جدول را به نام خود ثبت کنند. این طور که معلوم است، Crazy Rich Asians و The Meg نمی خواهند به این راحتی ها تسلیم شوند و جایگاه خود را به فیلم های دیگر بدهند.

فیلم تازه اکرانی The Happy Murders فیلمی با ترکیب عروسک و آدم که ظاهراً نه توانسته نظر طرفداران سری ماپت (Muppet) را جلب کند و حتی به دل طنز دوستان هم ننشسته است. این فیلم از Rotten Tomatoes فقط 25% گوجه سالم پیدا کرد و نمره 29 از Metascore نهایت تلاشش بود. پول فروش کل گوجه‌هایش در این هفته فقط به 10 میلیون دلار رسید.

هنوز یک هفته از رفاقت انسان و گرگ ما قبل تاریخ در فیلم Alpha نگذشته بود که سر و کله یک نوجوان با سگی فوق العاده در دنیای سینما پیدا شد. فیلم A.X.L روایت رابطه یک انسان با سگ غول پیکر آهنی است. در هفته‌ای که چند غول پیکر در جدول باکس آفیس جولان دادند، کوسه جیسون استاتهام بر همه غلبه کرده و نمونه های همچون این هیولای فلزی چندان زور و بازویی از خود نشان نداد و به سکوهای پایین جدول پرتاب شد.

شاید مهم ترین عنوان اکران شده این هفته، فیلم Papillon بود؛ یک ریبوت ضعیف از شاهکاری به نام پاپیون. آری فیلم Paplilion بازسازی فیلم موفق و کلاسیک پاپیون است که خودش با اقتباس از کتاب پاپیون، نوشته هانری شاریر ساخته شده بود. مایکل نوئر که کارگردانی این  فیلم را بر عهده داشته در بازسازی فیلم نیم نگاهی به کتاب بانکو، ادامه رمان پاپیون، نیز داشته است. این رمان داستان پاپیون (راوی داستان) را بعد از فرار از جزیره متروک و ورود به ونزوئلا شرح می‌دهد. در این فیلم چالی هونام را به جای استیو مک کوئئین خدا بیامرز و رامی مالک را به جای داستین هافمن می بینید.

باکس آفیس هفته چهارم آگوست؛ Crazy Rich Asians

فیلمرتبه فعلیرتبه هفته
گذشته
مدت زمان اکران
(هفته)
فروش آخر هفته
(میلیون دلار)
مجموع فروش تاکنون
(میلیون دلار)
 Crazy Rich Asians11225.076.8
 The Meg21313.0105.3
 The Happytime Murders3110.010.0
 Mission: Impossible – Fallout558.0193.9
 Christopher Robin5 646.377.6
 Mile 226 326.025.2
 Alpha7 425.620.2
 BlacKkKlansman8 735.332.0
 A-X-L912.92.9
 Slender Man10 832.825.4
حتما بخوانید:
باکس آفیس: فیلم راهبه، آسیایی های ثروتمند دیوانه را ترساند
منبع
نیوز کالا
Please Login to comment
avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
1 دنبال کنندگان
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
musicha Recent comment authors
  اشتراک در  
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
اطلاع از
musicha
Guest
musicha

رمز موفقیت این چینی ها چیه؟ تو هر چی وارد میشن موفقند

بستن
بستن