آموزشاپلیکیشن

چگونگی تغییر نام کاربری در اکانت اینستاگرام

چگونگی تغییر نام کاربری در اکانت اینستاگرام
4.3 (86.67%) 3 رای

اگر از نام کاربری خود در اینستاگرام خسته شده‎اید و حس خوبی بهتان نمی‎دهد، خب بهتر است که آن را عوض کنید. در ادامه ما را همراهی کنید تا به نحوه تغییر نام کاربری اینستاگرام بپرازیم.

نام کاربری یا یوزرنیم در فضای مجازی معرف شخصیت یک فرد است؛ زیرا اولین چیزی که به چشم کاربران می‎آید نام کاربری است که بر روی پروفایل شما حک شده است. آیا شما هم جزو ان دسته از کاربران شبکه‎های اجتماعی هستید که از نام کاربری خود خسته شده‎اید؟ خب باید بدون معطلی آن را تغییر دهید.

آیا تغییر نام کاربری در اینستاگرام تاثیری بر اکانت می‎گذارد؟

بعضی از کاربران نگران هستند که ممکن است بعد از تغییر نام کاربری کلا اکانت من عوض می‎شود و … . اما باید در جواب به این دسته کاربران عزیز عرض کنیم که اصلن نگران نباشید زیرا، تنها نام کاربری شما تغییر می‎کند و تمام فالور های شما سرجایشان باقی می‎مانند. مثل این می‎ماند که بروید نام خود در شناسنامه‎تان را عوض کنید و نگران باشد که چهره‎تان نیز تغییر می‎کند!

اگر تمایل دارید که پس از تغییر نام کاربری، دوستانتان همچنان شما را بشناسند، پیشنهاد می‌شود که عکس پروفایل خود را تغییر ندهید و یا می‌توانید در قسمت بیوگرافی و وضعیت خود اشاره کنید که نام کاربری خود را تغییر داده‌اید تا همه دوستان و فالورهای‌تان متوجه این تغییر بشوند.

چگونه نام کاربری خود را در اینستاگرام تغییر دهیم؟

1- ابتدا اپلیکیشن اینستاگرام خود را باز کنید.

2- بر روی آیکون آدمکی که در گوشه پایین سمت راست قرار دارد، ضربه بزنید.

3- حال صفحه‌ای برای شما باز می‌شود که تمام مشخصات کاربری و پست‌هایی را که تا به حال به اشتراک گذاشته‌اید را نمایش می‌دهد.

4- در بالای صفحه روی گزینه Edit Profile ضربه بزنید.

5- حالا روی نام کاربری خود ضربه زده تا امکان ویرایش آن برای شما فراهم شود. فقط کافیست نام جدید را تایپ کنید.

6- چنانچه از نسخه iOS این اپلیکیشن استفاده می‌کنید، روی گزینه Done ضربه بزنید. اما اگر گوشی هوشمند شما اندروید است در این قسمت می‌بایست روی آیکون با علامت تیک که در گوشه بالا سمت راست صفحه نمایش قرار دارد، ضربه بزنید.

change instagram username - چگونگی تغییر نام کاربری در اکانت اینستاگرام
چگونگی تغییر نام کاربری در اکانت اینستاگرام

به همین سادگی و خوشمزگی هویت شما در اینستاگرام تغییر یافت. حالا با نام کاربری جدید خود در اینستاگرام فعالیت کنید.

حتما بخوانید:
مشکل در اینستاگرام: عدم امکان آپلود عکس در آمریکا و اروپا
منبع
techadvisor
Please Login to comment
avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
بستن
بستن