اخبار خودروخودرو

صدمین بوگاتی شیرون با هزینه 3.34 میلیون دلار ساخته شد

400 دستگاه دیگر تا پایان تولید بوگاتی شیرون

صدمین بوگاتی شیرون با هزینه 3.34 میلیون دلار ساخته شد
4.7 (93.33%) 3 رای

کمپانی بوگاتی از روزهای پایانی سال 2016 بود که ساخت شیرون را استارت زد و ساعاتی پیش کارکنان بوگاتی در مولشایم فرانسه، در یک رویداد تولید مهم گرد هم آمدند. این برند نام آشنای و قدرتمند در زمینه خودرو که تحت تملک گروه فولکس‌واگن است از یک صدمین دستگاه بوگاتی شیرون پرده برداری کردند.

صدمین دستگاه بوگاتی شیرون به سفارش یک خریدار پولدار اهل خاورمیانه ساخته شد و در مجموع 500 دستگاه از این خودرو ساخته خواهد شد.

سالانه 70 دستگاه شیرون ساخته می شود و این نسخه کاملا کاملاً سفارشی و ویژه است. مشتری خوش ذوق شیرون تمبل داشته خودروی جدیدش به رنگ آبی تیره و مات باشد تا اولین شیرون با این رنگ در دنیا باشد. این رنگ زیبا در تضاد با کالیپرهای ترمز قرمزرنگ می‌باشد و کابین هم پر از چرم بوده که اکثراً قرمز رنگ است.

قیمت صدمین بوگاتی شیرون حدود 2.85 میلیون یورو یا حدود 3.34 میلیون دلار ارزش دارد که 300 هزار دلار بیشتر از قیمت نسخه استاندارد این هایپرکار می‌باشد.

این روزها سر بوگاتی حسابی شلوغ است زیرا 300 سفارش برای ساخت شیرون دارد و از این پیش فروش ها راضی است. احتمالاً موفقیت در ثبت رکورد حداکثر سرعت بیشتر توجه خریداران را جلب می کند. (عنوان سریع‌ترین خودروی دنیا هم‌اکنون در دستان کونیگ زگ آگرا RS با 277.87 مایل در ساعت است) اما استفان وینکلمن مدیرعامل بوگاتی پیش از این گفته بود قبلاً گفته شاید ثبت رکورد جهانی توسط شیرون اتفاق نیفتد.

منبع
easybranches
Please Login to comment
avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 دنبال کنندگان
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
حسین Recent comment authors
  اشتراک در  
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
اطلاع از
حسین
Guest
حسین

کف کردم خدایی. چه پولا دارن احتمالا از این عرب ها بوده طرف

بستن
بستن