اخبار سینما و تلویزیون

بروس ویلیس به پروژه Ten Minutes Gone پیوست

بروس ویلیس به پروژه Ten Minutes Gone پیوست
4.8 (96.67%) 6 رای

بروس ویلیس (Bruce Willis)، بازیگر سرشناس هالیوورد، به فیلم Ten Minutes Gone به کارگردانی برایان ای. میلر (Brian A. Miller) پیوست.

طبق آخرین اخبار سینما و تلویزیون، ویلیس، بازیگر افسانه‌ای اکشن، به جمع بازیگران فیلم Ten Minutes Gone از کمپانی MoviePass ملحق شد. وی در این فیلم در کنار مدو ویلیامز (Meadow Williams)، سون تمل (Swen Temmel)، سرجیو ریزوتو (Sergio Rizzuto) و تایلر جان اولسون (Tyler Jon Olson) به ایفای نقش خواهد پرداخت.

این فیلم داستان مردی است که در یک سرقت مسلحانه به اشتباه مورد اصابت تیر قرار می گیرد و در اثر آن، ۱۰ دقیقه از حافظه اش را از دست می دهد. حال او باید به دنبال تکه های از دست رفته حافظه اش را کنار هم بچیند تا متوجه شود چه کسی پول ها را برده است. در همین حین نیز تحت تعقیب سردسته گروهی قدرتمند و جنایتکار (بروس ویلیس) قرار گرفته است که مصرانه در پی به دست آوردن پول‌های اوست.

تهیه‌کنندگان MoviePass یعنی رندال امت (Randall Emmett) و جورج فورلا (George Furla) در پروژه‌های متعددی همچون Fire With Fire (آتش در ازای آتش)، The Prince (شاهزاده)، Vice (رذیلت)، Extraction (استخراج)، Precious Cargo (محموله گرانبها)، Marauders (غارتگران)، First Kill (اولین قتل)، Acts Of Violence (اعمال خشونت) و Reprisal (تلافی) با ویلیس همکاری داشته‌اند.

ویلیس در مورد همکاری مجدد با این تیم اظهار داشت:

بسیار هیجان زده هستم که بار دیگر با رندال امت و جورج فورلا در کمپانی فیلمسازی جدیدشان کار می کنم.

خوب است بدانید که، امت و فورلا این پروژه را همزمان با لیدیا هال (Lydia Hull) پیش خواهند برد. لازم به ذکر است که تهیه کنندگان اجرایی فیلم Ten Minutes Gone را تد فارنس‌ورث (Ted Farnsworth)، میچ لو (Mitch Lowe)، تد فاکس (Ted Fox)، مارک استوارت (Mark Stewart)، آرناد لنیک (Arnaud Lannic)، بری بروکر (Barry Brooker) و استن ورتلیب (Stan Wertlieb) برعهده دارند.

فیلم Ten Minutes Gone توسط برایان ای. میلر (Brian A. Miller) کارگردانی می شود که فیلمنامه‌ی آن را کلوین مائو (Kelvin Mao) و جف جینگل (Jeff Jingle) نوشته است.

 

حتما بخوانید:
فیلم جان سخت 6 با نام McClane اکران خواهد شد
Please Login to comment
avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
بستن
بستن