اخبارخودروعلم و دانشگوناگون

سرمایه گذاری 240 میلیون دلاری BMW برای ساخت باتری های الکتریکی با کارایی بالا

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

شرکت BMW برای طراحی و تولید باتری های الکتریکی با کارایی بالا، 240 میلیون دلار سرمایه گذاری کرده و تاکنون 200 نفر نیروی انسانی در بخش جدید به همین منظور استخدام نموده است. این برند قصد دارد برای رسیدن به هدف خود از کارشناسان بین المللی کمک بگیرد.

آینده ای را در نظر بگیرید که با دوچرخه های الکتریکی در مسیرها و خطوط اختصاصی در حرکت هستید، برای محقق شدن این رویا، ابزارهایی لازم است و کمپانی بی ام دبلیو به این رویا پرداخته و در حال طراحی و تولید باتری های الکتریکی با کارایی بالا است.

بی شک یکی از مهم ترین بخش های خودروهای نسل آینده یعنی ماشین هایی که با برق کار می کنند، موضوع باتری آنها خواهد بود.

خبرها حاکی از این است که این کمپانی برای تحقیق و توسعه در این زمینه 240 میلیون دلار سرمایه گذاری کرده تا بتواند باتری الکتریکی با کارایی بالا برای خودروهای نسل بعدی تولید کند.

این بخش که به تحقیق و توسعه در زمینه تولید باتری های الکتریکی مشغول است، با 200 نفر نیروی انسانی کار خود را آغاز نموده و در تلاش است تا بتواند در حوزه فناوری باتری های الکتریکی و معرفی آن به فرایندهای تولید حرف اول را در جهان بزند.

این شرکت به گونه ای برای این موضوع و رسیدن به این هدف برنامه ریزی کرده ، تا بتواند تمام تخصص خود را در این حوزه بسیج نموده و در بخش جدید خود با نیروی انسانی خوب و کارآمد، باتری های با کارایی بالا تولید نماید.
این مرکز تحقیقاتی که با کمک کارشناسان بین المللی در همین حوزه کارهای خود را پیش می برد، قصد دارد از نقطه نظرهای مختلفی باتری های الکتریکی را بهینه سازی نموده و کمپانی BMW را به اولین شرکت خودروسازی جهان که مجهز به باتری های الکتریکی با کارایی بالاست تبدیل کند.

تمام این تلاش ها در جهت بهبود عملکرد باتری، طول عمر آن، ایمنی، شارژ و هزینه تولید آن متمرکز خواهد بود.
هم چنین این واحد جدید در کمپانی BMW قرار است به تجزیه و تحلیل و طراحی سلول باتری و تکنولوژی تولید آن بپردازد. بعد از تهیه نمونه های اولیه سلول های باتری جدید ، به تست و آزمون آن پرداخته و با استفاده از مواد مختلف و افزایش ترکیب های شیمیایی، بتواند کار را بررسی نهایی نموده و در نهایت به سمت تولید باتری با کارایی بالا حرکت کند.

با توجه به رشد صنعت خودروهای الکتریکی در سال های آتی، تولید چنین باتری هایی می تواند تحولی عظیم در این صنعت ایجاد کند و قطعا بازار رویکرد مثبتی به این حوزه نشان خواهد داد.

 

حتما بخوانید:  خودروی سال 2018 جهان مشخص شد

 

منبع: ubergizmo

سرمایه گذاری 240 میلیون دلاری BMW برای ساخت باتری های الکتریکی با کارایی بالا
امتیاز دهید

برچسب ها

دیدگاه بگذارید

Please ورود to comment
avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید