آموزشترفند ها

معرفی بهترین وب‎سایت‎های ویرایش آنلاین تصاویر اینستاگرام

معرفی بهترین وب‎سایت‎های ویرایش آنلاین تصاویر اینستاگرام
4.4 (88.89%) 9 رای

آیا می خواهید تصاویر اینستاگرامی خود را ویرایش کنید؟ حتما عکس جذابی ثبت کرده اید و می خواهید جذاب ترس کنید و سپس در اینستاگرام با دوستان خود به اشتراک بگارید. در این نوشتار به معرفی سایت های ویرایش آنلاین تصاویر می پردازیم.

مدتی پیش یکی از کاربران نیوز کالا با ما مکاتبه کردند و درخواست داشتند که بهترین سایتهای ویرایش آنلاین عکس را معرفی کنیم و ذکر کردند که دیگر از فیلترها و افکت های پیش فرض اینستاگرام خسته شده ام. به همین منظور بر آن شدیم تا بهترین سایت های ویرایش آنلاین تصاویر را معرفی کنیم.

اگر تمایل دارید تصاویر متمایزتری نسبت به آنچه تا کنون در اینستاگرام منتشر کرده اید، داشته باشید، باید یک ویرایشگر مناسب در اختیار داشته باشید. در این بین سایت های آنلاین ویرایش عکس گزینه مناسبی هستند زیرا نیاز به نسب روی سیستم یا گوشی شما ندارد و مدام در حال آپدیت خود هستند تا افکت های جذاب و جالبی در دسترس کاربران قرار دهند.

ما در اینجا ابزارهایی آنلاین برای ادیت تصاویر معرفی می کنیم که کار با آنها بسیار راحت است:

سرویس آنلاین Adobe Spark Post

Adobe Spark Post - معرفی بهترین وب‎سایت‎های ویرایش آنلاین تصاویر اینستاگرام

این سایت یکی از بهترین ابزارها و سایت های ویرایش آنلاین تصاویر اینستاگرام و سایر تصاویر جهت انتشار در شبکه‌های اجتماعی و پست‌های اینستاگرامی محسوب می‌شود که بر روی همه مرورگرها قابل اجراست. این سرویس آنلاین ویژگی‌های بسیار زیادی را در خود جای داده است به‌طوری‌که شما بدون هیچ تجربه‌ای در زمینه ویرایش آنلاین تصاویر به راحتی می‌توانید از ابزارهای موجود در این سرویس آنلاین استفاده کنید.

برای استفاده از خدمات این سایت شما باید به سایت ادوبی اسپارک بروید و بعد از لاگین کردن بر روی نماد آبی رنگ بالای صفحه کلیک کنید. حالا شما می‌توانید موضوعی را که مد نظر دارید را انتخاب کرده و علاوه بر ویرایش تصاویر اینستاگرام گزینه‌های دیگری را نیز در این رابطه مشاهده کنید. جالب است بدانید که شما با صرف اندکی زمان بیشتر می‌توانید خصویاتی مانند رنگ، فونت و سایر المان‌های موجود در تصویر را تغییر دهید، اما نمونه‌‌های آماده در تنوع بسیار زیادی وجو دارد که در این زمینه شما می‌توانید به ادوبی اعتماد کرده و از الگوهای آماده بهره بگیرید.

 سرویس آنلاین Canva

Canva - معرفی بهترین وب‎سایت‎های ویرایش آنلاین تصاویر اینستاگرام

درواقع Canva الگوها و قالب‌های آماده مناسب اینستاگرام و سایر شبکه‌های اجتماعی را در خود جای داده است. تنها کاری که لازم است انجام دهید سپردن تصاویر خود به این ابزار آنلاین اینترنتی خواهد بود.

برای استفاده از این ابزار ویرایش آنلاین تصاویر لازم است که شما در ابتدا در سایت مربوطه به آدرس Canva ثبت نام کنید و بعد از ثبت نام وارد سایت شوید (راه‌های مختلفی برای ثبت نام وجود دارد، ایمیل، حساب گوگل  یا حساب فیسبوک). بعد از لاگین کردن بر روی عبارت «Create a Design» کلیک کنید (از شما خواسته می‌شود تا اعضای تیم خود را دعوت کنید، این گزینه برای کارهای گروهی و ارسال کارهای برای افرادی است که انتخاب می‌کنید با کلیک بر روی عبارت Skip inviting team وارد صفحه دیگری می‌‌شوید) و حالا بر روی Social graphic کلیک کنید.

Canva 03 - معرفی بهترین وب‎سایت‎های ویرایش آنلاین تصاویر اینستاگرام

زمانی که وارد صفحه طراحی می‌شوید تمام اجزا و پوسته‌ها را مشاهده می‌کنید که با چنین اندازه‌ای همراه شده است و شما نیاز به تغییر اندازه المان‌های موجود نخواهید داشت. توجه داشته باشید علاوه بر طراحی پست‌های اینستاگرامی و ویرایش تصاویر اینستاگرام شما می‌توانید تصاویر دیگر را نیز مورد ویرایش قرار دهید. درواقع این سایت موضوعات بسیار زیادی را برای تولید محتوای تصویری در اختیار شما قرار خواهد داد. کار با آن آسان بوده و تنها کافی است که قابل دلخواه خود را از قابل‌های پیشنهادی در سمت چپ به محیط کاری درگ کنید.

نکته جالب دیگر درباره این سایت ویرایش آنلاین تصاویر این است که شما به راحتی می‌توانید تصاویر دلخواه خود را برای ویرایش و قرار دادن در قالب‌های پیشنهادی آن آپلود کنید. بعد از اینکه کار ویرایش تصویر تمام شد می‌توانید با کلیک بر روی گزینه دانلود، نسبت به دانلود تصویر با فرمت دلخواه اقدام نمایید. فرمت‌های پیشنهادی و قابل دانلود از میان فرمت‌های JPG، PNG و همچنین PDF خواهد بود. حالا که کار دانلود تمام شد می‌توانید آن را به راحتی از کامپیوتر خود بر روی اینستاگرام به اشتراک بگذارید.

 سرویس آنلاین Fotor

Fotor - معرفی بهترین وب‎سایت‎های ویرایش آنلاین تصاویر اینستاگرام

این سرویس آنلاین ابزارهایی را در اختیار شما قرار می‎دهد که با کمک آن‌ها می‌توانید تصاویر خود را خیلی حرفه‌ای ویرایش کنید و ویرایش‌های اعمال شده بر روی تصاویر را در قالب لایه داشته باشید. درواقع سایت Fotor یکی از ابزارهای آنلاین ویرایش تصاویر محسوب می‌شود و با ابزارهایی که در اختیارتان قرار خواهد داد به شما برای ویرایش متن، فیلترها و الگوهای مختلف کمک خواهد کرد.

Fotor 00 - معرفی بهترین وب‎سایت‎های ویرایش آنلاین تصاویر اینستاگرام

طبق روال چنین سایت‌هایی باید برای آغاز کار خود ثبت نام کنید. اگر ثبت نام رایگان را انتخاب کنید به راحتی و با حساب فیبسبوک خود می‌توانید وارد شوید. سپس بر روی Design کلیک کرده و گزینه Social Media Post را برگزینید. حالا در این قسمت Instagram Post را انتخاب کنید و کار خود را آغاز نمایید.

در سمت چپ یک بخش بی‌نظیر از الگوهای آماده جهت ویرایش در اختیار شما قرار داده شده است. البته توجه داشته باشید الگوهایی که با نماد الماس مشخص شده‌اند تنها برای مشترکینی هستند که حق عضویت می‌پردازند اما از طرف دیگر تعداد زیادی از الگوهای رایگان نیز برای استفاده در این بستر اینترنتی برای شما فراهم شده است. همچنین در زمان ویرایش می‌توانید به راحتی تصاویر خود را با کلیک بر روی گزینه Import از کامپیوتر دسکتاپ خود بر روی این سایت آپلود کرده و نسبت به ویرایش آن اقدام نمایید. بعد از اتمام کار نیز می‌توانید از بالا با انتخاب گزینه Save نسبت به ذخیره تصویر مورد ویرایش خود اقدام نمایید.

سرویس آنلاین PiZap

PiZap - معرفی بهترین وب‎سایت‎های ویرایش آنلاین تصاویر اینستاگرام

این سرویس آنلاین انتخاب‌های زیادی را به مانند برنامه فتوشاپ برای ویرایش تصاویر اینستاگرام در اختیار شما قرار خواهد داد اما خوب است بدانید دارای الگوهای آماده جهت ویرایش نیست. درواقع این ابزار آنلاین صفحه‌ای را در اختیار شما قرار خواهد داد و می‌توانید با استفاده از ابزارهایی که دارد نسبت به ویرایش تصاویر اقدام کنید. اما از طرف یکی از ویژگی‌های خوب این ابزار آنلاین این است که شما می‌توانید تصاویر خود را از هر منبعی برای ویرایش ، وارد محیط ویرایش کنید. به‌عنوان مثال تصاویر می‌توانند از دراپ باکس، فیسبوک، گوگل فوتوز، گوگل درایو و حتی از کامپیوتر دسکتاپ شما برای ویرایش در سایت آپلود شوند.

PiZap 00 - معرفی بهترین وب‎سایت‎های ویرایش آنلاین تصاویر اینستاگرام

توجه داشته باشید علیرغم اینکه این سایت دارای فیلترهای رایگان است، اما فیلترهایی نیز برای کاربران ویژه دارد که حق عضویت می‌پردازند. در کنار همه این‌ها جالب است بدانید که یکی از نقاط قوت این برنامه آنلاین ویرایش تصاویر بهره‌مندی آن از افکت‎‌ها، فبلترها و ابزارهای ویرایش بی‌نظیر است. برای دریافت خروجی نیز از بالا هم می‌توانید بر روی گزینه Share کلیک کنید که در این صورت می‌توانید تصاویر ویرایشی خود را در توییتر، فیسبوک، گوگل منتشر کنید و یا اینکه آن را ایمیل نمایید. از طرفی با کلیک بر روی گزینه Save می‌توانید تصویر را بر روی کامپیوتر خود ذخیره کرده و آن را از کامپیوتر بر روی اینستاگرام آپلود کنید.

سرویس آنلاین Polarr

Polarr - معرفی بهترین وب‎سایت‎های ویرایش آنلاین تصاویر اینستاگرام

سرویس آنلاین Polarr قبل از اینکه یک ابزار آنلاین برای ویرایش آنلاین تصاویر اینستاگرام و یا سایر تصاویر باشد برنامه‌ای است که در سیستم عامل های مختلف مانند سیستم عامل مک، ویندوز و اندروید با همین هدف نیز اجرا می‌شود. اما ما در اینجا به جنبه آنلاین آن و نسخه وب این نرم افزار می‌پردازیم.

معمولا کسانی که تصاویر خود را زیاد در اینستاگرام آپلود می‌کنند، احتمالا تا حالا متوجه محدودیت‌های اینستاگرام در زمینه ویرایش تصویر شده‌اند؛ اما جای نگرانی نیست. علاوه بر سایر ابزارهای آنلاینی که در این مقاله به شما معرفی کردیم، سرویس آنلاین Polarr می‌تواند برنامه اینترنتی دیگری باشد که می‌توانید از آن به راحتی برای ویرایش‌هایی نظیر برش و چرخاندن تصویر استفاده کنید. جالب است بدانید علاوه بر این‌ها Polarr امکانات خوبی برای تنظیم روشنایی تصویر، کنتراست، سایه، نوردهی و بسیاری از گزینه‌های دیگر را در اختیار شما قرار خواهد داد. البته توجه داشته باشید که برخی از ابزارهای ویرایشی مانند براش مخصوص کاربران ویژه هستند. اما در عین حال شما به عنوان یک کاربری که رایگان از ابزار سایت استفاده می‌کنید نیز به ایزاهای خوبی جهت ویرایش تصاویر دسترسی خواهید داشت.

زمانی که کار شما تمام می‌شود می‌توانید در صورت تمایل تصویر خود را به یک واترمارک (Watermark) نیز مزین کنید و نسبت به ذخیره آن با کلیک بر روی آیکنی که در قسمت پایین و سمت چپ وجود دارد، اقدام نمایید. درواقع بعد از کلیکی بر روی آیکن ذخیره پنجره‌ای باز می‌شود که شما می‌توانید تنظیمات دلخواه را اعمال کرده و قالب ذخیره‌سازی را انتخاب نمایید. البته چند گزینه برای انتخاب قالب ذخیره تصویر نیز در اختیار شما قرار خواهد داد که ما برای استفاده‌های مجدد از تصویر مخصوصا در اینستاگرام قالب JPG را به شما پیشنهاد می‌دهیم.

 مزیت استفاده از ابزارهای آنلاین برای ویرایش تصاویر اینستاگرام

ابزارهای آنلاین همیشه ما را از محدودیت‌های سخت افزاری به دور نگه می‌دارند. برای مثال همان‌طور که در بالا هم اشاره شد، گاهی اوقات ویرایش آنلاین تصاویر با استفاده از ابزارهای اینترنتی بسیار سریع‌تر و راحت‌تر خواهد بود. علاوه بر این الگوهای آماده‌ای که ابزارهای آنلاین در اختیارمان قرار خواهند داد باعث صرفه‌جویی در وقت و زمان خواهد شد؛ چراکه برای طراحی چنین قابلیت‌هایی با نرم افزارهای گرافیکی نظیر فتوشاپ باید زمان زیادی را صرف کنیم.

حتما بخوانید:
مشکل در اینستاگرام: عدم امکان آپلود عکس در آمریکا و اروپا
Please Login to comment
avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
بستن
بستن