آموزشاپلیکیشنکسب و کار

معرفی بهترین اپلیکیشن های کسب و کار برای گوشی های آیفون (قسمت اول)

10 سال پیش، آن روزگاری که اولین آیفون چشم به جهان تکنولوژی گشود، بسیاری در دنیای کسب و کار و تجارت، از جمله مدیرعامل وقت مایکروسافت استیو بالمر، حیران و سرگردان شده بود. این دستگاه با صفحه کلید فیزیکی همراه نبود و حتی 3G  را در قالب اولیه خود نداشت. از آن روز به بعد همه چیز تغییر کرده است، تا به الان با تعداد زیادی بروزرسانی و ترفند همراه بوده، و امروزه گوشی های آیفون به ابزاری بی عیب و نقص برای فعالیت های مختلف تبدیل شده اند.

در ادامه قصد داریم تا به معرفی 10 تا از بهترین اپلیکیشن های کسب و کار مخصوص گوشی هوای آیفون بپردازیم :

مایکروسافت آفیس (Microsoft Office)

office iphone - معرفی بهترین اپلیکیشن های کسب و کار برای گوشی های آیفون (قسمت اول)
مایکروسافت آفیس (Microsoft Office)

از زمانی که شرکت مایکروسافت، مجموعه برنامه های کاربردی آفیس مثل ورد، پاور پوینت، اکسل و غیره را در اختیار کاربران گوشی های آیفون قرار داد، شاهد پیشرفت و بهتر شدن هر روزه ی آن بوده ایم.

هم اکنون این مجموعه به اپلیکیشن های کوچکتر تقسیم شده، پیش از این به حساب کاربری Office 365 نیاز داشت تا کارهای مختلفی را انجام دهد؛ اما اینک، این روند تغییر کرده و مایکروسافت آفیس به یکی از بهترین اپلیکیشن های کسب و کار برای نوشتن، ویرایش کردن و حتی منتشر کردن ایمیل یا اسناد مختلف تبدیل گشته است.

کاربران می توانند هر سندی که از طریق کامپیوتر ویندوزی یا مک تهیه کرده اند و از آن استفاده کنند. تا آنجایی که مایکروسافت آفیس در میان بهترین اپلیکیشن های کسب و کار نیز بهترین است؛ و عملکرد آن از iWork  اپل نیز بهتر است.

لینک دانلود

گوگل داکس (Google Docs)

google docs iphone - معرفی بهترین اپلیکیشن های کسب و کار برای گوشی های آیفون (قسمت اول)
گوگل داکس (Google Docs)

برای کاربرانی که تجربه ی کاربری گوگل را ترجیح می دهند وبه خدمات ان وابسته شده اند، نیز اپلیکیشنی طراحی شده که در اخیتار کاربران آیفون قرار دارد. لازم به ذکر است که اپلیکیشن گوگل داکس که کاملا رایگان است وبرای ویرایش، ارسال و تماشای اسناد به کار می رود.

گوگل داکس یک مجموعه است که بوسیله آن، قادر به ایجاد ورد، صفحات گسترده و اسناد مختلف هستید. در این بین تلاش های گوگل برای تجربه کاربری آسان و راحت با این اپلیکیشن بی ثمرنبوده و گوگل داکس را به یکی از بهترین اپلیکیشن های کسب و کار تبدیل کرده است.

لینک دانلود

ولفرام آلفا (Wolfram Alpha)

alpha iphone - معرفی بهترین اپلیکیشن های کسب و کار برای گوشی های آیفون (قسمت اول)
ولفرام آلفا (Wolfram Alpha)

در واقع اپلیکیشن ولفرام آلفا، نسخه ی موبایلی وب سایت آن است که می توان گفت تقریبا انجام دادن هر کاری را امکان پذیرمی کند. بر خلاف گوگل که جمع، تفریق و غیره را انجام می دهد، با ولفرام آلفا می توان هر کاری مثل معادله های پیچیده را نیز انجام دهد.

لازم به ذکر است که این اپلیکیشن با قیمت ۲.۹۹ یورو برای عموم در دسترس دانلود است. راستی! یک گزینه ی اشتراک نیز وجود دارد که کاربردهای بیشتری را در اختیار کاربران قرار می دهد. اگر باید کارهای روزمره خود را به سرعت برق و باد انجام دهید این اپلیکیشن را به شما پیشنهاد می کنیم.

لینک دانلود

آدوب آکروبات ریدر (Adobe Acrobat Reader)

adobe pdf iphone - معرفی بهترین اپلیکیشن های کسب و کار برای گوشی های آیفون (قسمت اول)
آدوب آکروبات ریدر (Adobe Acrobat Reader)

داشتن یک PDF خوان اختصاصی می تواند مفید باشد. و در این بین یکی از بهترین اپلیکیشن های کسب و کار برای خواندن فایل های  پی دی اف، اپلیکیشن آدوب آکروبات ریدر است؛ با آدوب این کار را بهتر از هر اپلیکیشن دیگری قابل انجام است. این اپلیکیشن به صورت رایگان منتشر می شود، و برای ویرایش کردن و اضافه کردن موارد مختلف به فایل های PDF استفاده می شود.

همچنین این اپلیکیشن به حساب کاربری Adobe نیز متصل می شود؛ و با تصال به این حساب می توانید از قابلیت های دیگری مثل تبدیل کردن فایل ها به فرمت های مختلف بهره مند شوید.

لینک دانلود

جنیوس اسکن (Genius Scan)

scan iphone - معرفی بهترین اپلیکیشن های کسب و کار برای گوشی های آیفون (قسمت اول)
جنیوس اسکن (Genius Scan)

در مورد فایل های  PDF و اخواندن آنها گفتیم، حال بهتر است که بدانید یکی اشکالات آیفون این است که نمی تواند تصاویر را به فایل پی دی اف تبدیل کند. اما نگران نشوید، جنیوس اسکن این کار را انجام می دهد. اپلیکیشن جنیوس اسکن به صورت رایگان منتشر میشود.

این اپلیکیشن همه کارها را از قبیل: انتخاب بهترین تنظیمات دوربین، نورپردازی و غیره برای ایجاد یک PDF با کیفیت خود انجام می دهد و به شما کمک می کند. کاربران می توانند این فایل های ایجاد شده را از طریق پیام کوتاه، ایمیل و یا هر اپلیکیشن دیگری ارسال کرده و یا آنها را در دراپ باکس، اورنوت، گوگل درایو و غیره ذخیره کنند.

از دیگر قابلیت اپلیکیشن جنیوس اسکن می توان بهدسته بندی فایل های پی دی اف با استفاده از تگ، عنوان و غیره اشاره کرد.

 

لینک دانلود

منبع: techradar

0/5 ( 0 نظر )

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن