آموزشاپلیکیشن

نحوه استفاده از ویژگی Bedtime در iOS برای بهبود خواب شما

نحوه استفاده از ویژگی Bedtime در iOS برای بهبود خواب شما
4 (80%) 2 رای

ویژگی Bedtime یک قابلیت جالب و کاربردی اپلیکیشن ساعت آیفون است و به کاربر اجازه می دهد تا عادات خواب خود را تنظیم کند و منحنی آنالیز آن را مشخص کند. در ادامه نیوز کالا را همراهی کنید تا نحوه فعالسازی ویژگی bedtime را در iOS آموزش دهیم.

اپ ساعت آیفون یکی اپلیکیشن های کاربر جهت تنظیم آلارم و بیدارباش است. اما این اپلیکیشن یک ویژگی دیگر دارد و آن Bedtime است. ین ویژگی به شما کمک می‌کند که عادت خواب خود را با استفاده از ثبت روزانه ساعات خواب، تنظیم کنید.

چگونه در iOS از قابلیت Bedtime استفاده کنیم؟

در واقع این برنامه به این صورت کار می‌کند که عادت خوابی کاربر را به صورت روزانه ثبت می‌کند، روزهایی که کاربر به موقع به خواب می‌رود و روزهایی که در موقع مناسب نمی‌خوابد، همگی در این برنامه ثبت می شود و به صورت نمودار نمایش داده خواهد شد.

جهت مدیریت زمان خواب خود در آی او اس مراحل ذیل را انجام دهید:

۱- به اپلیکیشن Clock تشریف ببرید.

۲- داخل تب Bedtime شوید.

۳- بر روی دکمه Option ضربه بزنید (گوشه بالا سمت چپ) و تنظیمات مربوطه را انجام دهید.

۴- در نهایت گزینه Done را انتخاب نمایید. اینک آیکون ماه را درگ کنید و در ساعتی که همیشه به خواب می‌روید رها سازید. همچنین می توانید جهت بررسی جزئیات بیشتر و دیدن عادات خواب خود در اپلیکیشن Health آیفون، آن را بررسی کنید.

برای این منظور مسیر Health app > Health Data > Sleep > Sleep Analysis را طی کنید. در این بخش منحنی آنالیز خواب، میزان ساعت های خواب و بیداری شما همگی در قالب نمودار نمایش داده می شوند.

در پایان باید بگوییم که ویژگی Bedtime در اپلیکیشن Clock، میزان ساعتی که شما در خواب بوده اید را ردیابی می کند اما این که چه مقدار در خواب بودید و یا حرکت کرده‌اید را نشان نخواهد دارد و به یک گجت با ویژگی ردیابی خواب نیاز دارید.

 

حتما بخوانید:
نگاهی به ویژگی ها و مشکلات آی او اس 11.3( iOS 11.3)
امید است که این آموزش نیز موزد توجه شما عزیزان قرار گرفته باشد و توانسته باشید ویژگی Bedtime را در آی او اس فعال کرده باشید. این ویژگی به شما کمک می‌کند که عادت خواب خود را با استفاده از ثبت روزانه ساعات خواب، تنظیم کنید.

 

Please Login to comment
avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
بستن
بستن