اپلیکیشناخبار

پیام رسان دانشگاه آزاد اسلامی رونمایی شد + ویژگی های آن

پیام رسان دانشگاه آزاد اسلامی رونمایی شد + ویژگی های آن
5 (100%) 1 رای

پیامرسان دانشگاه آزاد اسلامی در روز دانشجو توسط دکتر طهرانچی رونمایی شد. پیام‎رسان دانشگاه آزاد در فاز اول راه اندازی، مخصوص دانشجویان این دانشگاه می‎باشد.

به گزارش نیوز کالا و به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، پیام‌رسان دانشگاه آزاد اسلامی در مراسم گرامیداشت روز دانشجو در واحد تهران جنوب توسط دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه و حجت الاسلام والمسلمین دکتر ابراهیم کلانتری معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی رونمایی شد.

ویژگی های پیام رسان دانشگاه آزاد اسلامی

پیام‌رسان دانشگاه آزاد اسلامی به همت دانشجویان این دانشگاه و البته حمایت معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی راه اندازی شده است و تا به الان حدود 90 هزار عضو دارد.

لازم به ذکر است که پیام‎رسان دانشگاه دارای قابلیت‎های فراوانی همچون سرعت بالای تبادل اطلاعات و امنیت بالا برای سیستم عامل اندروید است که در دسترس خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی و عموم مردم قرار خواهد گرفت.

از مهم‎ترین ویژگی‎های پیام‎رسان دانشگاه آزاد باید به پرداخت‎های درون برنامه‎ای و مشاهده وضعیت آموزشی دانشجویان اشاره کرد. از دیگر امکانات این پیام‎رسان داخلی، امکان ارسال اطلاعات به صورت صوتی و تصویری، امکان ایجاد گروه و کانال، امکان پرداخت وجه درون‌برنامه‌ای، انتقال اطلاعات در انواع پلت‌فرم، امکان مشاهده وضعیت آموزشی و تحصیلی دانشجویان، امکان ثبت درخواست های دانشجویی و ارسال و پیگیری وضعیت درخواست می‎باشد.

البته این‎ها همه‎ی ویژگی‎های پیام‎رسان دانشگاه آزاد اسلامی نیست. امکان پرداخت شهریه، ثبت و تأیید نمرات توسط اساتید، دانلود مقالات و استفاده از کتابخانه های بین‌المللی، امکان درخواست نقل و انتقالات دانشجویی، برگزاری دوره های آموزشی، درخواست امکانات خدمات از جمله پارکینگ و سلف، امکان ثبت‌نام در برنامه های علمی و فرهنگی، مشاهده احکام و فیش حقوقی کارمندان، امکان ارائه خدمات با آزمایشگاه های همکار استاندارد و… از دیگر امکانات و ویژگی های دیگر سامانه پیام‌رسان دانشگاه آزاد اسلامی است.

خوب است بدانید که در فاز دوم راه اندازی پیامرسان دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی http://wemessenger.ir، امکان استفاده عموم مردم نیز مهیا خواهد شد.

حتما بخوانید:
بررسی علت فیلتر پیام رسان tam tam در ایران
منبع
iau
Please Login to comment
avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
بستن
بستن