اخبار سینما و تلویزیون

انتشار تریلر جدید فیلم Avengers: Endgame در مسابقات سوپر بول 2019

استودیو مارول(Marvel Studios) ، تریلر جدیدی از فیلم پرطرفدار انتقام جویان: آخر بازی (Avengers: Endgame)  را در جریان مسابقات سوپر بول 2019 یا همان فوتبال آمریکایی در معرض دید عموم منتشر کرد.

دنیای سینمایی مارول (MCU) ده ساله شده و حالا در سال 2019 قصد دارد این سال را بسیار عالی شروع کند. اول اینکه بالاخره شخصیت کاپیتان مارول (Captain Marvel)، با کمک فیلم مستقل خود که در 8 ماه مارس 2019 (17 اسفند) اکران می‌شود، وارد دنیای سینمای مارول می‌شود و بعد از آن، فاز سوم دنیای سینمای مارول با اکرام فیلم Avengers: Endgame به پایان می‌رسد تا استودیو مارول بتواند فاز چهارم MCU را با اکران ادامه فیلم Spider-Man: Homecoming با عنوان Spider-Man: Far From Home  شروع کند.

فعلاً 3 فیلم از دنیای سینمای مارول برای اکران در سال 2019 میلادی در نظر گرفته شده، اما به‌راحتی می‌توان گفت که فیلم انتقام جویان: آخر بازی نیز مورد انتظارترین فیلم MCU در سال 2019 خواهد بود؛ در این فیلم مشخص می‎شود که سرانجام چه کسی در نبرد باشخصیت شرور تانوس ( (Thanos، پیروز میدان نبرد خواهد بود، درحالی‌که نصف موجودات کهکشان و همچنین نصف مردم زمین در پایان فیلم Avengers: Infinity War، نابود شده‌اند.

پس از انتشار اولین تریلر هیجان‌انگیز فیلم Avengers: Endgame در اواخر سال میلادی 2018، حالا به تماشای تریلر جدیدی از این فیلم که در بین مسابقات سوپر بول منتشر شده، می‎نشینیم در اولین تریلر فیلم انتقام‌جویان: آخر بازی، نگاه سریعی به شخصیت‌های بازمانده از قسمت قبلی انتقام‌جویان داشتیم، اما در این تریلر کوتاه شاهد آن هستیم که جو سنگین و ساکت بر روی زمین ساکن شده است و به نظر می‌رسد که انتقام‌جویان، خود را آماده نبرد با تانوس می‌بینند.

تا به الان استودیو مارول نام تمامی بازیگران فیلم Avengers: Endgame را فاش نکرده، اما حضور رابرت داونی جونیور، جاش برولین، مارک رافلو، کریس ایوانز، کریس همسورث، جرمی رنر و اسکارلت جوهانسون تأیید شده است.

حتما بخوانید:
استن لی، مرد افسانه ای دنیای مارول در سن 95 سالگی درگذشت
Please Login to comment
avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
بستن
بستن