اخبار سینما و تلویزیون

رکوردزنی فروش فیلم Aquaman در چین با 94 میلیون دلار

رکوردزنی فروش فیلم Aquaman در چین با 94 میلیون دلار
4.6 (92%) 5 رای

گویا اکران فیلم Aquaman  دو هفته زودتر در چین نسبت به آمریکا تصمیم بسیار درستی بوده است؛ جدیدترین فیلم ابرقهرمانی دنیای DC تنها در 3 روز اول اکرانش در چین موفق شد دود 94.1 میلیون دلار فروش داشته باشد.

میزان فروش فیلم آکوامن، از کمپانی بردران وارنر در فروش آخر هفته رکوردشکنی کرده است. این رکورد پیش از این در اختیار فیلم Ready Player One بود که موفق شده بود در همین مدت زمان کوتاه، 61.6 میلیون دلار فروش داشته باشد.

رکوردشنی فروش فیلم Aquaman

Aquaman  در سینماهای IMAX چین نیز رکوردشکنی کرد. با پخش در 559 پرده این فیلم 9.7 میلیون دلار از فروش آخر هفته سینماهای آیمکس را به خود اختصاص داد. فروش 94 میلیون دلاری فیلم آکوامن تنها در 3 روز بیش از فروش فیلم واند وومن (فروش کل 91 میلیون دلار) در چین است و رکورد فروش فیلم‌های بتمن علیه سوپرمن: طلوع بیداری و لیگ عدالت را در نیز در اولین هفته فروش زده است.

خوب است بدانید که کارگردانی فیلم Aquaman بر عهده جیمز وان است و نوشتن فیلمنامه نیز برعهده دیوید لزلی، جانسون مک‌گلدریک است. و اما بازیگرانی که در فیلم آکوامن به ایفای نقش می‎پردازند عبارتند از، جیسون موموآ در نقش آکوامن/ آرتور کوری، امبر هرد در نقش ملکه مِرا، ویلیم دفو در نقش نیودیس ولکو، نیکول کیدمن در نقش مادر آکوامن/ آتلانا، پاتریک ویلسون در نقش کینگ اورم و دولف لاندگرن در نقش کینگ نرئوس.

فیلم آکوامن قرار است از امشب در سینماهای انگلستان و از 9 روز دیگر در سینماهای ایالات متحده بر روی پرده‌های سینما برود.

منبع
cbr
Please Login to comment
avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
بستن
بستن