اپلاخبار

زمان برگزاری کنفرانس جهانی توسعه دهندگان اپل ۲۰۱۸

دعوتنامه‌های رسمی برای شرکت در کنفرانس جهانی توسعه دهندگان اپل ۲۰۱۸ (WWDC 2018) ارسال شد. این شرکت آمریکایی از برگزاری این رویداد در تاریخ ۱۴ خرداد (۴ ژوئن) خبر داده است.

اپل با ارسال این دعوتنامه‌ها اعلام کرد که سخنرانی اصلی WWDC 2018 در تاریخ ۴ ژوئن و از ساعت ۱۰ صبح به وقت محلی آغاز می‌شود. علاقه‌مندان می‌توانند اخبار کنفرانس جهانی توسعه دهندگان اپل ۲۰۱۸ را از این طریق به صورت زنده دنبال کنند.

می‌توانید تمام برنامه‌های اصلی را از طریق مرورگرهای سافاری یا مایکروسافت اج دنبال کنید؛ یا اینکه با داشتن کدها‌ی نرم‌افزاری پشتیبانی‌کننده، این برنامه‌ها را از طریق مرورگرهای کروم یا فایرفاکس نیز تماشا کنید.

انتظارات از کنفرانس جهانی توسعه دهندگان اپل ۲۰۱۸

دعوتنامه‌ای که امروز توسط کمپانی اپل منتشر شده،‌ به هیچ محصول خاصی اشاره نمی‌‌کند و نمی‌توان حدس زد که در این کنفرانس، از چه محصولاتی رونمایی خواهد شد. با اینحال تقریبا به‌طور قطع می‌توان گفت که آپدیت‌های نرم‌افزاری مثل آی‌او‌اس ۱۲، مک او اس ۱۰.۱۴، واچ او اس ۵ و تی‌وی او اس ۱۱.۴ در این رویداد راه‌اندازی می‌شوند.

هنوز مشخص نیست که iOS 12 با چه ویژگی‌هایی همراه می‌شود؛‌ اما اپل از یک بازطراحی اساسی خبر داده است،‌ مخصوصا در شرایطی که اشکالات آی‌او‌اس ۱۱ هنوز هم برطرف نشده‌اند.

برخی انتظار دارند که اپل در WWDC 2018 از محصولات سخت‌افزاری نیز رونمایی کند. محصولاتی مثل هوم پاد، آی‌مک پرو،‌ آیپد پرو ۱۲.۹ و آیپد پرو ۱۰.۵ از محصولاتی بود که در کنفرانس سال گذشته معرفی شد.

شایعات حاکی از آن هستند که در کنفرانس جهانی توسعه دهندگان اپل ۲۰۱۸ محصولاتی مثل مک بوک ایر و آیپد پرو با طراحی جدید به نمایش گذاشته خواهند شد. گفته می‌شود که آیفون اس ای ۲ نیز در این رویداد معرفی می‌شود؛ البته برخی از راه‌اندازی آن در رویداد شهریور ماه اپل خبر می‌دهند.

 

آخرین اخبار تکنولوژی را در نیوز کالا دنبال کنید. 

0/5 ( 0 نظر )
منبع
techradar

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن