اپلاخبارتلفن همراه

آیفون های فعال در ایالات متحده به 181 میلیون دستگاه رسید؛ چرخه ارتقاء قریب الوقوع؟

آیفون های فعال در ایالات متحده به 181 میلیون دستگاه رسید؛ چرخه ارتقاء قریب الوقوع؟
5 (100%) 1 رای

کمپانی اپل سالینه نسل جدیدی از اسمارت‎فون‎ها را معرفی می‎کند که بخش قابل‎توجهی از ان در ایالات متحده به فروش می‎رسند. در ادامه آمار آیفون‌هایی که در کشور آمریکا فعال هستند را مشاهده نمایید.

آیفون یکی از محبوب‎ترنی گوشی‎ها در سراسر دنیاست که سینه‎چاکان خود را دارد و خود امریکایی‎ها نیز علاقه شدیدی به برند اپل دارند و ترجیح می‎دهند ار برند وطنی خود استفاده کنند.

رکورد 181 میلیون آیفون فعال در ایالات متحده امریکا

حالا با توجه به آخرین گزارش‌ها، تا پایان فصل مالی قبل اپل، بیش از 181 میلیون دستگاه آیفون در این کشور فعال دارد. چنین حجمی 5 میلیون بیش از فصل مالی قبل‌تر اپل است و نشان از افزایش محبوبیت 3 درصدی آیفون‌ها از نگاه امریکایی‌هاست.

این ارقام در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 11 درصد افزایش یافته است. شاید چنین فروشی برای اپل چشمگیر نباشد اما کمک می‌کند تا سود کافی از طریق سرویس‌های مختلفی که به کاربران ارائه می‌دهد، افزایش یابد. اپل احتمالا تا سال 2021 درآمد سرویس‌های خود را با این افزایش کاربر به 50 میلیارد دلار خواهد رساند.

درآمد اصلی این کمپانی امریکایی از فروش آیفون‎ها نیست بلکه از فروش لوازم جانبی‌ها و گجت‌های نیز سود قابل توجهی کسب می‎کند. تحلیلگران معتقدند اپل تا 5 سال آینده موفق خواهد شد تا بخش اصلی درآمد خود را با سرویس‌های مختلف بدست آورد. تا 5 سال آینده رشد درآمد بخش سرویس‌های اپل به 20 درصد خواهد رسید و این رقم همچنان افزایش خواهد داشت.

مؤسسه CIRP آماری را منتشر کرده که در می‎یابیم، گوشی‌های هوشمند اخیر یعنی آیفون XS، آیفون XS مکس، آیفون 8، آیفون 8 پلاس و آیفون X تنها 45 میلیون از 181 میلیون آیفون را تشکیل داده است.

مؤسسه CIRP

در آمار فوق مشاهده می‎کنید که در فصل مالی گذشته اپل، بیش از 2 میلیون دستگاه آیفون XS و XS مکس به فروش رسانده که حجم مطلوبی است. از جمله سایر مدل‌های آیفون که قدیمی‌تر هستند باید به آیفون 6s، آیفون 6s پلاس و چندی دیگر پرداخت که با حجم 75 میلیون واحدی یا 41 درصدی، سهم بیشتری دارند.

CIRP معتقد است میزان فروش آیفون‌های اپل در آینده رشد چشمگیری خواهد داشت.

منبع
phonearena
Please Login to comment
avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
بستن
بستن