اپلاخباردیگر کمپانی ها

10 برند محبوب: برند اپل بهترین و یوتیوب در رتبه سوم

امتیاز دهید

براساس گزارشات همکاران تحقیقات هوشمند مشتریان (Consumer Intelligence Research Partners) در سال 2017 کاربران سیستم عامل اندروید نسبت به کاربران آی او اس، وفادارتر بوده اند. این تحقیقات از آنجا حائز اهمیت می شود که، همواره خلاف این نتایج گفته شده است!

آیا می دانید که این روزها دهه شصتی‌ها (نسل هزاره) بسیار مهم شده اند و کم کم قدرت را در دست می گیرند و پیرمردان بی حال وخسته را کنار می زنند؟ نسل هزاره طی این مدت، هدف مورد علاقه برند‌های بزرگ و کوچک بوده‌اند، پس آن روز که نتیجه تحقیقات به شما نشان می دهد که، برند شما در نوک قله قرار گرفته است، فروشندگان باید به گوش باشند. برندی که، مشتریان نوجوان را به سمت و سوی خود جلب کرده است… آری درست است… اپل.

این نتیجه حاصل پرسش از 6000 پاسخ دهنده است که در کشور‌های ایالات متحده، مکزیک و امارات متحده عربی به دست آمده است. عنوان این نظر سنجی، برند صمیمی (Brand Intimacy) نامیده شده است و هر ساله آژانس اطلاع‌رسانی برند‌ها یا MBLM، این زحمت را می کشد. جالب است که، گوگل از لحاظ احساسی و علاقه‌مندی در رتبه هفتم قرار گرفته است و توتیوب که تحت مالکیت گوگل است در رتبه سوم جاخوش کرده است.

محبوبترین برندهای جهان به ترتیب زیر است:

  1. اپل
  2. آمازون
  3. یوتیوب
  4. پلی‌استیشن
  5. استارباکس (Starbucks)
  6. نینتندو
  7. گوگل
  8. نتفلیکس
  9. کوکاکولا
  10. والمارت (Walmart)

باید میزهای کهنه را ترک کرد و درک کرد که، چگونه نتیجه ی تماشای ساعت ها ویدیو در یک پلتفرم، باعث یک رابطه پایدار و رشد پیوند‌های احساسی می‌شود، و فهمید که چگونه اپل فناوری و ساخت دستگاه های باکیفیت و استاندارد با روح و روان مشتری بازی می کند و این برند را در صدر جدول محبوب ترین برندهای جهان قرار می دهد.

حتما بخوانید:
گوشی تلفن همراه شما همیشه و همه جا قابل ردیابی است!
منبع
phonearena
Please Login to comment
avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
بستن
بستن