اخبارتلفن همراهسیستم عامل

مدیر سابق گوگل: دوربین گوشی های اندرویدی سال ها از دوربین گوشی های آیفون عقب تر است

گویا ویک گاندوترا (Vic Gundotra)، نایب رئیس سابق بخش Social گوگل، به دوربین گوشی های اندرویدی اعتقاد چندانی ندارد. و این داستان زمانی جالب تر می شود که وی اعتقاد دارد، این مشکل سیستم عامل اندروید است و سازندگان گوشی های هوشمند تقصیری ندارند.

گاندوترا با ارسال پستی در فیس‌بوک افزود که دیگرعمر دوربین‌های DSLR برای بسیاری از افراد به پایان رسیده است. و در ادامه چند عکس در حالت پرتره، که با دوربین گوشی آیفون خود گرفته بود را منتشر کرد و برچسب “خیره‌کننده” را برای این عکس‌ها زد و در توضحیاتش نوشت:”در یک رستوران، بدون هیچ فلاشی”.

گوشی‌های اندرویدی 1 - مدیر سابق گوگل: دوربین گوشی های اندرویدی سال ها از دوربین گوشی های آیفون عقب تر است

اما آن‌چه که این مدیر سابق گوگل را به طرح این موضوع وادار کرد، سخن یکی از کاربران در مورد برتری دوربین گلکسی اس 8 نسبت به گوشی های آیفون بود و اینکه گلکسی اس 8 عکس های بهتری را ثبت می کند.

گاندوترا در ادامه عنوان کرد که سیستم عامل اندروید، مانع از نوآوری در عکاسی می شود، زیرا اندروید یک سیستم عامل متن باز است و می‌بایست نسبت به تمامی‌شرکت‌ها بی‌طرف باشد. این موضوع باعث می‌شود تا کمپانی ها نتوانند نوآوری های مدنظر را در بخش سخت افزار دستگاه‌هایشان اعمال کنند، چراکه گوگل می‌بایست APIهای مناسبی را در اندروید پیاده سازی نماید تا پشتیبانی از این تکنولوژی‌های جدید فراهم شود که این امر خود سال‌ها به طول می انجامد.

اگر می خواهید عکس های بی نظیری را ثبت کنید، پیشنهاد من به شما خرید گوشی‌های آیفون است. اما اگر برایتان فرقی نمی کند که چند سال عقب تر باشید حتما گوشی اندرویدی بخرید.

 

منبع: ANDROIDAUTHORITY

0/5 ( 0 نظر )

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن