اخبارسخت افزار

از طریق Adrenalin با کارت گرافیک های AMD سخن بگویید!

AMD برنامه‎ی جامعی برای مدیریت کارت گرافیک‎های خود طی ماه‎های اخیر معرفی کرده است که Adrenalin نام دارد.

برنامه نرم افزاری Adrenalin در بخش هایی از جمله درایور نفوذ دارد و استفاده از کارت گرافیک‎های این کمپانی را لذت بخش‎تر و ساده‎تر کرده است. در راستای همین برنامه، به تازگی پایانه‎هایی از Adrenalin 2019 نیز مورد بررسی قرار گرفته که برخی از وب سایت‎های فعال در این حوزه، اطلاعات آن را منتشر ساخته‎اند.

برنامه Adrenalin 2019 از بروزرسانی‎های جذابی سود می‎برد. یکی از مهم‎ترین بخش‎های این برنامه، هوشمندسازی و پاسخ به دستورات صوتی کاربران است. نتیجه Adrenalin 2019 به شما این امکان را می‎دهد که با کارت گرافیک خود صحبت کنید. به واقع 3 ویژگی کلیدی در آدرنالین، این امکان را به شما می‎دهد تا با کارت گرافیک خود صحبت کنید و دستورات صوتی را از طریق میکروفون به آن بدهید.

لازم به ذکر است که در مرحله نخست، زبان های انگلیسی و چینی در آن گنجانده شده و در آینده زبان های بیشتری را پشتیبانی خواهد کرد. از جمله قابلیت‎هایی که دستورات صوتی بدون استفاده از ماوس و کیبورد برای شما فراهم می‎سازند، باید به ضبط گیم پلی و اسکرین شات اشاره کرد. تنظیمات صفحه‎نمایش مانند روشنایی، گاما و ترکیب رنگ، تغییر رزولوشن، چرخش صفحه، حرکت فضای کاری بین چندین نمایشگر و غیره… بخشهای مهمی هستند که ارائه دستورات صوتی می‎توانید آنها را در آینده نزدیک مدیریت نمایید.

در برنامه آدرنالین 2019، بخش WattMan که چیزی شبیه به OC Scanner کمپانی انویدیا است، امکاناتی همچون اورکلاک با یک کلیک را برای گیمرها به ارمغان آورده است. ظاهرا افزون بر GPU، حافظه گرافیکی نیز اورکلاک می‎گردد.

0/5 ( 0 نظر )
منبع
wccftech

پاسخی بگذارید

بستن
بستن