آموزشاپلترفند هاسیستم عامل

نحوه تنظیم نور چراغ قوه در آیفون و آیپد

How to adjust Flashlight brightness on iPhone and iPad

آیا می‎دانبد که می‎شود میزان روشنایی نور چراغ‎ قوه را در آیفون و آیپد تغییر داد؟ در ادامه نیوز کالا راه همراهی کنید تا به نحوه تنظیم روشنایی چراغ قوه آیفون و آی‎پد بپردازیم.

یکی از ویژگی‌هاو ابزار کارآمد گوشی‎ها، چراغ قوه است. گوشی‎های آیفون نیز از وجود چراغ قوه سود می‎برند. خوشبختانه اپل این امکان را در اختیار کاربران خود گذاشته تا بتوانند میزان روشنایی چراغ قوه آیفون یا آیپد را براحتی کم یا زیاد کنند. بنابراین در تاریکی میزان روشنایی چراغ قوه را تنظیم کنید تا مزاحم خواب دیگران نشوید.

چگونه در آیفون و آیپد میزان روشنایی نور چراغ قوه را تنظیم کنیم؟

در آیفون 10 و مدل‌های جدیدتر و همچنین آیپدهایی که نسخه iOS 12 و بالاتر را اجرا می‌کنند، باید برای دسترسی به کنترل سنتر، از بالا سمت راست صفحه نمایش به سمت پایین سوایپ کرد.اما اگر از آیفون و آیپد قدیمی‎تری استفاده می‎کنید، برای باز کردن کنترل سنتر، کافیست از سمت پایین صفحه نمایش به بالا سوایپ کنید.

حالا باید روی آیکون چراغ قوه ضربه بزنید و انگشت خویش را نگه دارید. ناگفته نماند که در دستگاه‌هایی که از تاچ سه‌بعدی پشتیبانی می‌کنند، می‎توان از 3D Touch استفاده کرد. حالا منوی تنظیمات نور چراغ قوه برای شما باز خواهد شد که جهت تنظیم نور چراغ قوه باید انگشت خود را به سمت پایین و یا بالا بکشید.

خب تنظیمات بسیار آسان بود اما در پس یک منوی تاچ سه بعدی پنهان شده است. با این روش به‎راحتی میزان روشنایی نور چراغ قوه آیفون خود را کم یا زیاد کنید.

adjust flashlight brightness on iphone and ipad - نحوه تنظیم نور چراغ قوه در آیفون و آیپد
چگونه در آیفون و آیپد میزان روشنایی نور چراغ قوه را تنظیم کنیم؟

 

حتما بخوانید:
مرورگر مایکروسافت اج (Microsoft Edge) آپدیت جدیدی برای پشتیبانی از آیفون 10 را منتشر کرد
منبع
9to5mac
Please Login to comment
avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
بستن
بستن