اخبار سینما و تلویزیون

آرون پال در فصل سوم سریال Westworld بازی خواهد کرد

آرون پال در فصل سوم سریال Westworld بازی خواهد کرد
4.5 (90%) 2 رای

آرون پال به جمع بازیگران فصل سوم مجموعه پرهزینه شبکه HBO یعنی سریال Westworld پیوست.

فصل سوم سریال Westworld چه موقع پخش خواهد شد؟ شانس طرفداران این سریال، برای تماشای زودهنگام سری جدید خیلی کم است اما خبرهای از ملحق شدن بازیگران جدید برای فصا آینده به گوش می رسد. بازیگر مجموعه افسارگسیخته (Breaking Bad) یعنی آرون پال (Aaron Paul) یکی از همین چهره هاست و طرفداران با شنیدن خبر حضور وی در این مجموعه، هیجان زده خواهند شد.

طبق گزارش وب سایت Variety، آرون پال در نقش ناشناخته ای در فصل سوم سریال Westworld ظاهر می شود. این که به ایفای چه شخصیتی می پردازد هنوز یک راز است، اما بی شک به یکی از بازیگران اصلی این مجموعه بدل می شود.

آرون پال حضور خود در فصل سوم را در صفحه رسمی توییترش این گونه اعلام کرد:

من احساس می کنم که در یک رویای عجیب و غریب دلورس هستم. کسی می تواند من را از این رویا بیدار کند؟

در پایان فصل دوم شاهد بودیم که دلورس ( با بازی ایوان ریچل وود) و برنارد ( با بازی جفری رایت) در بیرون وست ورد و در دنیای اصلی قرار گرفتند. دلورس در پی آن بود که بشریت را نابود کند اما برنارد در تلاش بود تا بشریت را نجات دهد.

قطعا طرفداران به این فکر می کنند که پال در نقش یک انسان ظاهر می شود یا یک ربات. با توجه به این که تعداد زیادی از مجموعه دلوزها در پارک شبیه سازی شده ناشناخته باقی مانده است، وی حتی نباید از Westworld به عنوان میزبان حضور پیدا کند.

هنوز تاریخ پخش سریال Westworld توسط شبکه HBO مشخص نشده ولی انتظار نمی رود که در سال 2019 شاهد پخش فصل سوم این سریال باشیم و احتمالا در سال 2020 باید منتظر سری جدید باشیم.

منبع
gamespot
Please Login to comment
avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
بستن
بستن