اخبار خودروخودرو

مشخصات پورشه ماکان فیس‌لیفت 2019 فاش شد

2019 Porsche Macan Facelift

مشخصات پورشه ماکان فیس‌لیفت 2019 فاش شد
3.7 (73.33%) 6 رای

پورشه مدتی است که درگیر توسعه نسخه فیس لیفت شاسی بلند ماکان بود و جزئیاتیی از این خودرو به بیرون درز نکرده بود اما اکنون مشخصات پورشه ماکان فیس لیفت 2019 (2019 Porsche Macan Facelift) مشخص شده است.

اتوکار این شانس را داشته تا پشت فرمان نسخه فیس لیفت ماکان در افریقای جنوبی بنشیند و بسیار خرسندیم که در دادن اطلاعات خساست به خرج نداده است.

مشخصات پورشه ماکان فیس‌لیفت 2019 فاش شد

ماکان فیس لیفت 2019 همچنان از پیشرانه 2 لیتری توربوی بنزینی بهره می برد اما خروجی ان از 248 به حدود 300 اسب بخار رسیده است. اما اگر مایل به اسب بیشتر هستید باید مدل ماکان اس را انتخاب کنید که از پیشرانه 6 سیلندر 3 لیتری برگرفته از پانامرا سود می برد و دارای 355 اسب بخار بوده که این پیشرانه نیز 20 اسب بخار افزایش داشته است.

مشخصات پورشه ماکان فیس‌لیفت 2019 فاش شد

ماکان S فیس لیفت با قدرت 355 اسب بخاری، فاصله زیادی با مدل اسپورت تر GTS ندارد. اما پورشه راه‌حلی برای این کار داشته و ماکان GTS هم به منظور ایجاد فاصله‌ای مناسب با نسخه S ارتقا خواهد یافت.

نسخه پرچم‌دار ماکان توربو از قلب تپنده ماکان S بهره می برد اما در نسخه 2.9 لیتری قدرت 434 اسب بخاری خواهد داشت که 40 واحد بیشتر از قدرت پیشرانه 3.6 لیتری کنونی است  و با مدل مجهز به پکیج پرفورمنس کنونی برابری می کند.  و اما دلیل این که به جای عدد 3 به 2.9 لیتر اشاره کردیم این است برای قدرت بیشتر از میل‌لنگ قوی‌تر بهره برده اند که همین امر حجم سلیندرها را کمی کاهش داده است.

مشخصات پورشه ماکان فیس‌لیفت 2019 فاش شد

به نه نقل از اتوکار باید بگوییم که، ماکان فیس لیفت با پیشرانه دیزلی عرضه نخواهد شد و احتمال عرضه نسخه هیبریدی آن نیز خیلی بالا نیست.

فارغ از تغییرات زیر کاپوت، سیستم تعلیق ماکان نیز دستخوش تغییراتی شده تا وزن آن کاهش یابد. کیفیت سواری ماکان با بازنگری های صورت گرفته در هندلینگ بهبود یافته است. طبق روش سنتی پورشه، در ظاهر ماکان نیز تغییرات ظریفی صورت گرفته که از باید به چراغ‌های جلوی متفاوت و طرح متفاوت سپرها اشاره کنیم.

کابین ماکان 2019

کابین ماکان 2019 با اصلاحاتی روبرو شده و یکی صفحه نمایش بزرگ تر تعبیه خواهد شد. با این تغییر، ورودی‌های هوا به بخش پایین‌تر کنسول مرکزی آمده و شکل آن‌ها کمی تغییر می کند.

رونمایی رسمی از پورشه ماکان 2019 فیس لیفت در اواخر سال جاری میلادی صورت می پذیرد.

Please Login to comment
avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
بستن
بستن