اخبارگوناگون

تخصیص 100 میلیون دلار توسط گوگل برای ایجاد شغل در اروپا، خاورمیانه و آفریقا

تخصیص 100 میلیون دلار توسط گوگل برای ایجاد شغل در اروپا، خاورمیانه و آفریقا
4 (80%) 3 رای

گوگل تصمیم دارد برای ایجاد شغل در اروپا ، خاورمیانه و آفریقا و همچنین توسعه‌ی فرهنگ کارآفرینی، بودجه‌ای ۱۰۰ میلیون دلاری اختصاص دهد.

در ماه مارس بود که گوگل اعلام کرد که تا سال ۲۰۲۰ به یک میلیون نفر در اروپا کمک خواهد کرد تا از طریق کمپین Grow with Google برای خود شغل پیدا کنند و یا کسب و کار خود را تقویت کنند.

هدف گوگل از اختصاص چنین بودجه ای، تقویت مهارت‌های شخصی هر فرد است تا بتوانند علاوه بر ایجاد موقعیت‌های زندگی بهتر برای خود با چالش‌های موجود نیز روبه رو شوند و راهکارهای بهتری را برای بهبود زندگی ایجاد کنند.

حتما بخوانید:
مذاکره خرید سیستم های پهن باند هواپایه نوکیا توسط گوگل

تلاش گوگل برای ایجاد شغل در اروپا ، آفریقا و خاورمیانه

گوگل در سال ۲۰۱۵ برنامه اجتماعی Grow را معرفی کرد، از طریق همین برنامه اجتماعی بیش از ۲۱۴۰۰۰ نفر برای خود کار جدید پیدا کردند و از طریق آموزش های ارائه شده کسب و کار خود را راه اندازی کردند. گوگل در نشست Tech for Good در پاریس اعلام کرد که طی پنج سال آینده از طریق Google.org به سازمان های غیر انتفاعی در اروپا، خاورمیانه و آفریقا که بر مهارت‌ها و فرصت‌های اقتصادی متمرکز هستند، ۱۰۰ میلیون دلار قرض می‌دهد.

گوگل بیشتر قصد دارد به سازمان‌هایی کمک کند که با تمرکز بر استفاده از تکنولوژی و نوآوری برای آموزش افراد با مهارت‌های جدید و همچنین پیوندهای شغلی با مشاغل عالی و حمایت از کارگران در زمینه اشتغال با دستمزد پایین فعالیت دارند.

این کمپانی با استفاده از افرادی که به دنیای دیجیتال دسترسی دارند تلاش می‌کند تا از طریق فناوری شغل‌های مورد نیاز افرادی که در پی کار هستند را به آن‌ها معرفی کند.

منبع
blog.google
Please Login to comment
avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
بستن
بستن