اخبار

مرورگر گوگل کروم 65 برای اندروید منتشر شد

مرورگر گوگل کروم 65 برای اندروید منتشر شد
4 (80%) 1 رای

گوگل کروم 65 سیستم عامل اندروید منتشر شد. نسخه جدید مرورگر اندرویدی کروم با ویژگی ها و قابلیت های جدیدی همراه شده که در ادامه آن را بررسی خواهیم کرد.

نیوز کالا – کروم محبوبترین مرورگر اندرویدی است که روز به روز به کاربران آن اضافه می شود و حال با انتشار نسخه جدید، می توان کاربری جدیدی را تجربه کرد.

گوگل کروم 65 اندروید به زودی در گوگل پلی

هر چند گوگل از انتشار گوگل کروم 65 سخن می گوید اما این مرورگر محبوب اندرویدی در هفته های آینده به مجموعه گوگل پلی تافه می شود. بنابراین، برای بروزرسانی مرورگر کروم خود کمی باید صبر کرد.

از مهم‌ترین تغییرات نسخه 65 کروم باید به، اضافه شدن گزینه‌ی جدیدی که به کاربران اجازه می‌دهد از طریق “Settings” و پس از آن “Accessibility”، بتوان گزینه‌ای را برای نمایش ساده‌شده تمام آرتیکل‌های پشتیبانی‌شده فعال کنند. همچنین حال می توان از بخش “Languages” اولویت‌های زبان برای محتوای وب را تنظیم کرد. در ضمن تمام مراحل حذف و به اشتراک گذاری دانلود ها آسان تر از همیشه خواهد شد.

و اما این موارد گوشه کوچکی از تلاش سازندگان گوگل کروم 65 است که برای سیستم عامل اندروید ترتیب داده اند تا کاربران خاطره خوبی از وب گردی در ذهنشان نقش بندد.

 

حتما بخوانید:
قابلیت های اندروید پی (android P)؛ تبدیل گوشی به ماوس در نسخه جدید اندروید
منبع
phonearena
Please Login to comment
avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
بستن
بستن