اپلیکیشناخبار

کاهش اعتیاد به اینستاگرام با این قابلیت جدید!

قابلیت Usage Insights

کاهش اعتیاد به اینستاگرام با این قابلیت جدید!
5 (100%) 1 رای

آیا به اینستاگرام اعتیاد دارید؟ اینستاگرام قابلیتی تحت عنوان Usage Insights توسعه داده تا با استفاده از این قابلیت کاربران در صورت استفاده طولانی مدت از این برنامه، هشداری دریافت کنند.

اینستاگرام یک اپلیکیشن محبوب است که تعداد زیادی از کاربران روزانه ساعت هایی از وقت خود را به آن اختصاص می دهند. بسیاری از افراد به این برنامه معتاد شده اند و اکنون سازنده این برنامه تصمیم دارد تا برای کاهش اعتیاد به اینستاگرام از ابزاری به نام Usage Insights استفاده کند تا کاربر از میزان استفاده‌ از اینستاگرام آگاه شوند.

حتما بخوانید:
12 تم خیره کننده در اینستاگرام؛ چگونگی جذب بهتر مخاطب

کاهش اعتیاد به اینستاگرام با قابلیت Usage Insights

کاهش اعتیاد به اینستاگرام با قابلیت Usage Insights
کاهش اعتیاد به اینستاگرام با قابلیت Usage Insights

این ویژگی در حال طی کردن مراحل آزمایشی است و ساعاتی پیش توسط یک دانشجوی علوم کامپیوتر به نام Jane Manchun Wong کشف شد. او در مورد تلاش برای کاهش اعتیاد به اینستاگرام توییتی منتشر کرد و اعلام نمود که اینستاگرام در حال آزمایش قابلیت Usage Insights است. به گفته وی با استفاده از این قابلیت اینستاگرام به کاربران نشان می دهد که چقدر از زمان خود را به این اپلیکیشن اختصاص داده اند. قابلیتUsage Insights به شکل یک قابلیت مجزا در سایدبار اینستاگرام ظاهر خواهد شد.

البته در حال حاضر اپلیکیشن‌هایی مانند Moment و Circle نیز وجود دارند که به کاربر میزان وقت گذرانی اش را در اپلیکیشن‌ها اعلام می کنند. بنابراین این برنامه ها نیز می توانند در کاهش اعتیاد به شبکه های اجتماعی مفید باشند.

این شبکه اجتماعی در مورد استفاده از قابلیت Usage Insights برای کاهش اعتیاد به اینستاگرام خبری رسمی منتشر نکرده است.

منبع
9to5mac
Please Login to comment
avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
بستن
بستن