کسب و کار

کارشناس جذب شوید (دوره نه ماهه)

در دوره قانون جذب یا اهداف خود را عمداً جذب کنید یا 510000 تومان دریافت کنید!
آیا از کار کردن خسته شدید؟ آیا کارتان را دوست ندارید؟
آیا درآمد کافی برای رسیدن به اهدافتان ندارید؟
آیا روابطتان کوتاه‌مدت است؟ و یا پر از مشاجره؟
هر کسی وارد رابطه با شما می‌شود مثل نفر قبلی است؟ و دقیقا روابطتون مثل هم تمام می‌شود؟
آیا شادی خود را در تغییر دیگران می‌بینید؟
آیا مرتب اتفاقات تکراری و ناخواسته برای شما اتفاق می‌افتد؟
پس بقیه متن را بخوانید . . .

داستان زندگی من:

J1A2088 - کارشناس جذب شوید (دوره نه ماهه)
سلام. من امیر شریفی هستم.
تا سه، چهار سال پیش یک شکست‌خورده به‌حساب می‌آمدم. یک شکست‌خورده‌ی قهار. در کمتر موردی بود که موفقیت‌های پی‌درپی داشته باشم. بااینکه یک‌جور اعتیاد به خواندن کتاب و شرکت در دوره‌های موفقیت داشتم ولی همیشه تعداد شکست‌هایم بیشتر از موفقیت‌هایم بود.
هر بار که به یکی از اهدافم می‌رسیدم به خودم افتخار می‌کردم و یک ماه بعد دوباره یک ناکامی. با درآمدی که به‌زور فقط به کرایه ماشین و ناهارم می‌رسید. (گاهی وقت‌ها به دلیل شرکت در دوره‌ها حتی به پول ناهار هم نمی‌رسید.) همیشه در حال غر زدن بودم. به این نتیجه رسیده بودم که خدای بزرگ و مهربان من را دوست ندارد و کاریش نمی‌توان کرد.
اوضاع هر روز داشت بدتر می‌شد. هم اوضاع مالی و هم اوضاع درسی در دانشگاه؛ درسی که اصلاً به آن علاقه‌ای نداشتم. هرروز با احساسی بدتر از دیروز به دانشگاه و سرکار می‌رفتم. بدترین موضوع این‌که هنوز خدمت سربازی را هم پیش رو داشتم. هر جوری حساب می‌کردم قرار بود در بهترین حالت یک زندگی متوسط رو به پایین داشته باشم.
کم‌کم اتفاقات بد داشت به روابطم هم کشیده می‌شد. بهترین دوستانم رفته‌رفته از کنارم می‌رفتن و من هم‌فکر می‌کردم که آن‌ها اشکال‌ دارند. نمی‌دانم چرا بعد از 8-9 سال مطالعه مداوم و شرکت در بهترین دوره‌های موفقیت هنوز هم کارم خوب پیش نمی‌رفت. انگار یک‌ چیزی این وسط گم‌ شده بود. یک حلقه، حلقه‌ای که اسمش را می‌گذارم حلقهی طلایی.
شروع به سؤال کردن از اساتیدی کردم که به دوره‌هایشان می‌رفتم ولی ظاهراً هیچ‌کدام حاضر به پاسخ به درخواست‌ها و ایمیل‌هایم نبودند. در همین حال دچار یک بحران روحی هم شدم تا حدی که خنده برایم آرزو شده بود. به دلیل اینکه کتاب زیاد خوانده بودم خیلی از اطرافیانم در موارد مختلف با من مشورت می‌کردند. شاید مصداق این مثل شده بودم: هر چه بگندد نمکش می‌زنند، وای به‌روزی که بگندد نمک.

تصمیم قاطع

keys - کارشناس جذب شوید (دوره نه ماهه)
تصمیم گرفتم خودم به جواب سؤالاتم برسم. شروع به مطالعه‌ی دوباره‌ی کتاب‌هایم کردم دراین‌بین از احادیث و قرآن کریم و اشعار بزرگانی چون مولوی و حافظ و … خیلی استفاده کردم. هر چیزی که در کتاب‌ها می‌خواندم عالی بود ولی مهر تأییدی که کتاب مقدس قرآن بر آن می‌زد دلگرمی وصف‌ناشدنی بود.
خواندم و خواندم و خواندم و بالاخره! به قول ارشمیدس یافتم، یافتم. حس کردم کل مسیر از مبدأ تا مقصد را داشتم فقط جای یک حلقه‌ی طلایی وسط خالی بود. این‌طور بگویم مثل سیمی که از یک شهر به شهر دیگر کشیده می‌شود ولی به علت یک پارگی کوچک هیچ فایده‌ای ندارد و جریان برق را انتقال نمی‌دهد.
تصمیم گرفتم تمام یافته‌ام را خلاصه‌نویسی و عملی کنم. هرلحظه‌ی زندگیم فقط به این فکر می‌گذشت که چگونه بیشتر به قانون جذب عمل کنم. کم‌کم نتایج عالی از راه رسیدند. درآمدم به‌ سرعت 3 برابر شد و تا به امروز همین سه برابر هم چندین برابر شده است. امروز درآمدم 1000 برابر شده و روابطم با همه خوب شد تا جایی که انگار به اطرافیانم حتی مسافرت بدون حضور من خوش نمی‌گذرد.
همیشه فصل بهار را با عطسه کردن و بینی قرمز سپری می‌کردم. سرماخوردگی‌ام معمولا این‌قدر طولانی بود که به آن‌ها عادت می‌کردم ولی انگار بدنم خیلی قوی شده بود و این را خودم هم حس می‌کردم. اعتمادبه‌نفسم بالا رفت. وارد شغل‌هایی شدم که حتی روزی جرئت نداشتم در مورد آن‌ها رؤیا پردازی کنم.

حتی خود دوره کارشناس جذب شوید در نوع خود یک رکود محسوب می‌شود که یک دوره‌ای برگزار شود و 33000نفر در آن ثبت نام کنند. آن هم دوره‌ای که اولین دوره پرورش افکار در دومین سال کاریش است. اینها را نگفتم که بگویم توانستم خواستم بگویم می‌توانید!!!
نتایج زیاد بوده خواستم نتایجی را بگویم که خود کاربران محترم کانال در آن درگیر هستند تا لمس آن آسان‌تر باشد ولی نتاجی در زندگی‌ام گرفتم که واقعا این نتایج به هیچ وجه جزو بزرگترین آن‌ها نیستند و بزرگترین نتیجه‌ام نداشتن ترس است.
آیا شرایطی مثل گذشته‌ی من دارید؟ و دوست دارید شرایطی مثل حال حاضر من داشته باشید؟
دوست دارم این حلقه‌ی طلایی را با شما درمیان بگذارم. هیچ‌چیز در این مدت این‌قدر خوشحالم نکرده بود که برگزاری این دوره خوشحالم کرد. یک روز تصمیم گرفتم که اگر به یکی از اهدافم رسیدم این دوره را برگزار کنم و روزی که به آن هدفم رسیدم و تصمیم به برگزاری دوره گرفتم به‌سختی شب را خوابیدم.
آن‌قدر خوشحالم و ذوق دارم که این مطالب را در اختیار شما دوستان عزیزم قرار دهم که حتی الآن که دارم این مطالب را تایپ می‌کنم به‌سختی سر جایم نشسته‌ام. دوست دارم بلند شوم و داد بزنم بالاخره دارم این دوره را عمومی برگزار می‌کنم.

چرا من می‌توانم کمک شما کنم؟

ziba - کارشناس جذب شوید (دوره نه ماهه)
مهم‌ترین دلیلی که فکر می‌کنم می‌توانم به شما کمک کنم این است که از شرایط بدی به اینجا رسیدم. چون خودم گام‌به‌گام و آگاهانه امروزم را خلق کردم و ایمان‌دارم هر کس دقیقا همان کارها را انجام دهد به موفقیت‌های بزرگی خواهد رسید.
من امروز بالاتر از جایگاهی هستم که 3 سال پیش برای خودم متصور می‌شدم؛ به همین دلیل به شما دوست عزیزم هم توصیه می‌کنم اگر تصمیم به شرکت در این دوره و رویایی کردن زندگی خود گرفته‌اید از الآن هدف‌گذاری نکنید، چون مطمئنم بعد از ورود به دوره به خودتان خواهید گفت که چقدر اهداف کوچکی انتخاب کردم.
یعنی هرچقدر که الآن بخواهید بزرگ فکر کنید بازهم بعد از دوره می‌فهمید که خیلی کوچک بوده است. همین حالا بسیاری ایمیل و فایل صوتی از دوستان به دستمان می‌رسد که چقدر نتایج بی‌نظیری فقط در طی مدت کوتاهی که از شروع به کار کانال می‌گذرد به دست آوردند.

سرفصل‌های دوره:
خواب‌وبیدار
ارتعاش و مدارها
اگر اسکار را می‌گرفتم
شنا کردن در جهت جریان
سودوکو و تغییر اطرافیان
اهداف ناخواسته مشخص می‌شوند
قطب‌نما
نقش خاطرات
جایگاه توبه
شکرگزاری پاک‌سازی
۲ فایل تخصصی روابط
۲ فایل تخصصی ثروت
۲ فایل تخصصی سلامتی
و

تخمین قیمت دوره از روی قیمت دوره‌های مشابه قانون جذب :
قیمت دوره مقدماتی قانون جذب چیزی در حدود ۶۰۰ هزار تومان است.
قیمت دوره پیشرفته قانون جذب هم حدود ۹۰۰ هزار تومان است.
قیمت مباحث جداگانه‌ی ثروت و روابط که به‌طور مجازی صحبت می‌شود بالغ‌بر 2 میلیون تومان است.
قیمت دوره‌ی پاک‌سازی چیزی بین 3.2 میلیون تومان الی 4.5میلیون تومان است.
که در حالت میانگین قیمت دوره چیزی در حدود 3.900.000 تومان می‌شود ولی به دلیل عشق فراوانم به این دوره هم‌چنین برای این‌که دوست داشتم دوره‌ی اول کارشناس جذب شوید طوری باشد که تمام دوستان عزیزم بتوانند شرکت کنند قیمت این دوره‌ی بی‌نظیر 9 ماهه را 1530 هزار تومان گذاشتم که به‌صورت ماه‌به‌ماه 170 هزار تومان قابل پرداخت است.
این دوره کاملا به صورت اینترنتی برگزار می‌شود.

قولم یادم نرفته: یا اهداف خود را عمداً جذب کنید یا 510.000 تومان دریافت کنید!
شما تا پایان ماه سوم دوره زمان‌دارید تا با انصراف از دوره تمام هزینه‌ی خود را تمام و کمال دریافت کنید. این فقط و فقط به این دلیل است که من به این دوره ایمان کامل دارم و مطمئنم امکان ندارد کسی در این دوره شرکت کند و نتیجه نگیرد، امکان ندارد.
اگر به تمارین دوره عمل کنید زندگی شما یک بهشت خواهد شد. من از چیزی صحبت می‌کنم که خودم ذره‌ذره درکش کردم، از چیزی که از آن استفاده کردم و از چیزی که ایمان کامل به آن دارم.
شاید با ماهی 170هزار تومان بشود یک مانتو،یا کفش بخریم که ظاهری زیباتر داشت، شایدم بتوان سوار بر زندگی شد و آینده‌ای زیباتر داشت.

توصیه‌ی ویژه به کسانی که فرزند کوچک دارند: فرزندان خود را با باور درست بزرگ کنید!
تصمیم امروز شما آینده‌ی آنان را می‌سازد. امروز کاری کنیم که فردا آن‌ها راحت باشند
همه‌ی شمارا به ساخت زندگی آگاهانه دعوت می‌کنم.
فراموش نکنید این دوره گارانتی 100% برگشت وجه را در سه ماه اول دارد و این یعنی: ایمان کامل من به این دوره

برای دیدن نتایج دوستانی که در این دوره شرکت کردند وارد کانال زیر شوید:
https://telegram.me/natayej_karshenasan

لینک کانال راهنما:

https://telegram.me/hesebahal

برای ثبت نام در این دوره بی نظیر (به همراه تخفیف ویژه عید غدیر) همین حالا به این ایدی در تلگرام پیام دهید:

telegram.me/ahmadfarhad511

دوست دارم تمام شما دوستان عزیزم را در این دوره ببینم.

شماره تماس مشاوره دوره: 09372317143

پادکست توضیح دوره ها:

حتما بخوانید:
بررسی EaseUS Data Recovery؛ نرم‌افزار قدرتمند بازیابی اطلاعات

دانلود اپلیکیشن پرورش افکار

 

Please Login to comment
avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
3 دنبال کنندگان
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
بهرام نبی پورمهدیساحمد Recent comment authors
  اشتراک در  
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
اطلاع از
مهدیس
Guest
مهدیس

سلام چیزی که از تو این دوروز از حرفها نکات و کانال شما دریافت کردم اینه که من یک دختر قوی ۲۷ ساله هستم زندگی سرشار از عشق و شادی با همسر مهربون و زحمتکشم دارم و خانواده ای دارم که همیشه منو حمایت میکنند در هر شرایط و هدفی و هر لحظه به من حس خوب منتقل میکنند به من عشق میورزن و من هم متقابلا به آنها. شغلی که دوست دارم و همیشه هدف من بوده رو دارم وهرروز با ماشین مورد علاقم به محل کارم میرم و از ساعات کاریم لذت میبرم بعد کار با همسرم لحظه… Read more »

بهرام نبی پور
Guest
بهرام نبی پور

سلام اقای شریفی من حدود چندسال در این زمینه مطالعه دارم ولی تا بحال نتیجه ای نگرفتم چند وقتیه از طریق دوستی با قانون جذب شما اشنا شده ام وتمام فایلهای شما را دارم وچیزی که تا به حال یاد گرفته بودم با چیزی که شما گفتید توفانی در زندگی من بر پا کر د و موفقیت در زندگی من روز به روز بیشتر می شودهرچه اراده کنم وصبور باشم وازدستش بدهم واحساس داشتن کنم در زندگی من متجلی می‌شود واقعا این امکان پذیر است از همه دوستان خواهانم ترس نسبت بدست اوردن چیزی در دل راه ندهند تاان چیز… Read more »

احمد
Guest
احمد

خیلی عالیه

بستن
بستن