اپلیکیشناخبار

پروژه بعدی Instagram یک اپلیکیشن خرید مستقل است

پروژه بعدی Instagram یک اپلیکیشن خرید مستقل است
5 (100%) 1 رای

یکی از اصلی ترین زمینه های کاربری اینستاگرام، تجارت است. کالاهای بسیاری در این شبکه اجتماعی محبوب خرید و فروش می شوند. اینستاگرام به دنبال افزایش محبوبیت فعالی تهای تجاری، تصمیم گرفته تا برنامه ای مستقل برای رخید و فروش در اینستاگرام راه اندازی کند.

IG Shopping؛ اپلیکیشن خرید

برنامه خرید به احتمال زیاد IG Shopping نامیده خواهد شد و به کاربران اجازه می دهد تا کالایی را داخل برنامه انتخاب و سپس خریداری کنند. این برنامه در حال حاضر در حال توسعه است و هنوز مشخص نیست که چه زمانی عرضه خواهد شد. منابع آشنا با توسعه دهندگان IG Shopping گفته اند که اینستاگرام معتقد است این برنامه صنعت خرید و فروش الکترونیکی بسیار توسعه خواهد داد.

شریل سندبرگ، رئیس اداره عملیاتی اینستاگرام در آخرین گزارش مالی این شرکت گفته است که در حال حاضر بیش از 25 میلیون کسب و کار در اینستاگرام صاحب حساب کاربری هستند که دو میلیون از این حساب ها، حساب های تبلیغاتی هستند.

پروژه بعدی Instagram یک اپلیکیشن خرید مستقل است

اکثر کاربران حداقل یکی از حساب های تجاری را دنبال میکنند وساخت یک اپلیکیشن مستقل جهت خرید و فروش در اینستاگرام می تواند به محبوبیت فعالیت های تجاری کمک شایانی کند و همچنین افزایش درآمد را برای اینستاگرام نیز به دنبال خواهد داشت.

با گذشت زمان، فیسبوک ابزارهای بیشتری را برای تاجرین و بازرگانان معرفی می کند و مستقیما پلتفرم های خرید و فروش الکترونیکی مانند Shopify را به چالش بکشد. اکثر کسب و کارهای اینترنتی امروزه دارای حساب اینستاگرام هستند که احتمالا بسیاری از آنها حاضرند برای دسترسی به ابزارهای ویژه، مبلغی را اینستاگرام پرداخت کنند.

شرکت هایی همچون Four Sixty هم اکنون چنین ابزارهایی را به صاحبان مشاغل در اینستاگرام به فروش می رسانند که دارای امکاناتی مانند مدیریت محتوا، زمان بندی ارسال پست و ساخت گالری های عکس قابل خرید را در اختیار این افراد قرار میدهد.

اینستاگرام آزمایش ویژگی خرید کردن را از نوامبر سال 2016 آغاز کرد و این قابلیت را به طور وسیع تری در سال گذشته در اختیار کاربران قرار داد. شرکت ها میتوانند پست های خود را با محصولات شخصی تگ کنند و امکان خرید مستقیما از داخل تصاویر وجود دارد. خرید کردن، اولین ویژگی اینستاگرام نیست که قرار است تبدیل به یک برنامه اختصاصی شود. فیسبوک در حال آزمایش اپلیکیشنی به نام Direct، یک پیام رسان جدید است و این کار را از دسامبر سال گذشته آغاز کرده است. همچنین در ماه ژوئن اینستاگرام برنامه IGTV را معرفی کرد تا به رقابت با یوتیوب بپردازد.

حتما بخوانید:
آموزش اینستاگرام: حذف دائمی حساب کاربری اینستاگرام
منبع
techradar
Please Login to comment
avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
بستن
بستن