اپلیکیشناخبار

اینستاگرام بی سر و صدا در حال تست ویژگی پرداخت درون برنامه ای است!

پرداخت های درون برنامه ای در اینستاگرام آزمایش می شود. به نظر می رسد که اینستاگرام بی سر و صدا در فکر اضافه کردن این ویژگی باشد.

اینستاگرام تست پرداخت‌های درون‌ برنامه‌ای را در این اپلیکیشن آغاز کرده است. با این گزینه، کاربران می‌توانند اطلاعات یک کارت بانکی را به اپلیکیشن اضافه کنند و برای محافظت از این اطلاعات از رمز عبور استفاده کنند.

استفاده از پرداخت های درون برنامه ای در اینستاگرام

پس از تنظیمات اولیه کارت بانکی برای استفاده از قابلیت پرداخت های درون برنامه ای در اینستاگرام ، کاربران می‌توانند به راحتی محتواهای پولی اینستاگرام را خریداری کنند. البته اینستاگرام آیتم‌های قابل خریداری زیادی ندارد و فقط در تعامل با بعضی اپلیکیشن‌های شخص ثالث می‌توان از این خصوصیت استفاده کرد.

البته هم اکنون اپلیکیشن رزرو غذای Resy با اینستاگرام تعامل خوبی برقرار کرده بنابراین می توان از محیط این شبکه اجتماعی به رزرو میز و غذا در رستوران پرداخت.

اینستاگرام خود اعلام کرده که کاربران می‌توانند از این پلتفرم برای رزرو تعداد محدودی از سرویس‌های اینترنتی اقدام کنند. اینستاگرام از ماه مارس ۲۰۱۷ وعده ارائه قابلیت رزرو برای حساب‌های کاربری تجاری را داده بود که حالا بعد از گذشت این مدت طولانی عملی خواهد شد.

مطمئنا ارائه قابلیت پرداخت های درون برنامه ای در اینستاگرام با استقبال کسب و کارها مواجه خواهد شد و از سوی دیگر اینستاگرام نیز با دریافت هزینه از حساب‌های تجاری سود بسیار خوبی را تجربه خواهد کرد.

0/5 ( 0 نظر )
منبع
theverge

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن