اخبار سینما و تلویزیون

فیلم برداری اونجرز 4 با انتشار تصویری عجیب به اتمام رسید

امتیاز دهید

برادران روسو (جو و آنتونی) اخیراً در صفحه توییتر خود، از اتمام فیلم‌برداری Avengers 4 خبر دادند.

برادران روسو در صفحه توییتر خود تصویری عجیب که به رنگ آبی و در حال درخشش است را با هشتگ پایان فیلم‌برداری اونجرز 4 منتشر کردند. پس از انتشار این تصویر در توییتر، گمانه‌زنی‌های زیادی توسط علاقه‎مندان سینمای مارول صورت گرفت، اما برادران روسو هیچ‎کدام را تایید نکردند.

برداری avengers 4 به اتمام رسید - فیلم برداری اونجرز 4 با انتشار تصویری عجیب به اتمام رسید

طبق آخرین اخبار سینمای جهان، مارک رافلو (بازیگر شخصیت بروس بنر یا همان هالک)، در جدیدترین مصاحبه خود در رابطه با فیلم‌برداری برخی از صحنه‌های مربوط به او گفت:

بازیگران این فیلم همچنان خبر ندارند که قرار است چه اتفاقی بیفتند. ما تنها برخی از سکانس‌های فیلم را مجدد فیلم‌برداری نمی‌کنیم، بلکه قصد داریم فیلمی را به اتمام برسانیم که سال گذشته به‌طور کامل به پایان نرساندیم.

هنوز عنوان اونجرز 4 مشخص نیست، ولی جو و آنتونی روسو، به نکات مبهمی پیرامون عنوان بعدی فیلم Avengers اشاره کرده‌اند. چند هفته پیش بود که برادران روسو در صفحه اینستاگرام خود، تصویری با مضمون «با دقت نگاه کنید» را منتشر کردند و طرفداران فکر کردند که عنوان قسمت چهارم Avengers، باید Annihilation (به معنی نابودی) باشد.

طبق گفته‌های کوین فایگی (رییس استودیوهای مارول)، مسیری که 10 سال پیش شروع کردند، قرار است با این فیلم به پایان برسد. البته دنیای سینمای مارول به را ه خود ادامه می دهد. طی ده سال گذشته، 22 فیلم در این دنیای سینمای ساخته‌شده است. فیلم‌هایی که ازلحاظ داستانی با یکدیگر در ارتباط بودند اما به دست اونجرز 4 به پایان می‌رسند.

زمان اکران اونجرز 4 در تاریخ 3 ماه می 2019 (13 اردیبهشت ماه 1398) برنامه‎‎ریزی شده است.

حتما بخوانید:
انتشار تریلر جدید فیلم Avengers: Endgame در مسابقات سوپر بول 2019
منبع
indiewire
Please Login to comment
avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
بستن
بستن