اپلیکیشناخبار

Google Photos از یک ویرایشگر فیلم جدید رونمایی می کند

ویرایشگر فیلم، برنامه جدیدی است که از سوی گوگل برای اندروید معرفی خواهد شد. با بررسی ویرایشگرهای کنونی فیلم موجود درمی‌یابیم که کار با آن‌ها اندکی گیج‌کننده بوده و تنها برای افراد حرفه‌ای قابل‌درک هستند. در این راستا دلیل خوبی وجود دارد تا بتوان از نرم‌افزارهای ویرایشگر فیلم ساده‌تری استفاده کرد. در پسِ این اقدام کار با این نرم‌افزارها برای کاربران مبتدی و علاقه‌مند نیز ساده‌تر خواهد بود.

ویرایشگر فیلم در Google Photos

درواقع گوگل، این هدف را در ارائه برنامه آتی ویرایشگر فیلم دنبال می‌کند. اما گزارشات رسیده از اندروید پلیس و گوگل نشان می‎‌دهند که این برنامه درون خودِ برنامه گوگل فوتوز (Google Photos) قرار می‌گیرد. اندروید پلیس نیز برای آن دسته از افرادی که علاقه‌مند به برنامه‌های ویرایشی فیلم هستند، اعلام کرده است که ویرایشگر فیلم موجود در این آپدیت جدید، ویژگی‌هایی دارد که آن را بسیار کاربرپسند و جذاب می‌کند.

همان‌طور که در تصویر مشاهده می‌کنید تصویر وسط، ویرایشگر جدید گوگل است. این ویرایشگر جدید دارای ظاهری بهتر خواهد بود و کار با آن نیز ساده‌تر است. این تصویر گزینه‌هایی را برای تغییر فیلم در قالب بازه‌های زمانی و ساعات مختلف در شب و روز نشان می‌دهد. همچنین در جدول زمانی نشان داده شده است که می‌توانید پیش‌نمایش ویدئوهای مختلف را ببینید و تصمیم نهایی خود را روی ویدئوی موردنظر اعمال کنید.

این امکان باعث ساده‌تر شدن و راحتی بیشتر در اعمال تنظیمات و کار با برنامه ویرایشگر فیلم خواهد بود. با این امکان صفحه‌نمایش بزرگ نسبت به ویرایشگرهای قبلی کوچک‌تر می‌شود. درنتیجه به آپشن‌هایی برای اعمال تنظیمات اختصاص می‌یابد. البته هنوز کاملاً مشخص نیست که دامنه تغییرات چقدر خواهد بود، اما Android Police در تلاش برای آپدیت سریع و افزودن این امکان به Google Photo از طریق به‌روزرسانی آخرین نسخه است.

0/5 ( 0 نظر )
منبع
ubergizmo

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن