آموزشسیستم عامل

نحوه بازگرداندن هوم اسکرین آیفون به حالت پیش فرض

نحوه بازگرداندن هوم اسکرین آیفون به حالت پیش فرض
5 (100%) 1 رای

آیا قصد دارید هوم اسکرین آیفون یا آیپد خویش را به حالت پیش فرص برگردانید؟ اگر شما نیز همچون من می خواهید به هوم اسکرین پیش فرض آیفون برگردید این  آموزش را تا انتها دنبال کنید.

بسیاری از کاربران آیفون یا آیپد، برای مدتی هوم اسکرین خود را تغییر می دهند و پس از گذشت زمانی، تمایل به بازگشتن به حالت پیش فرض یا Default را دارند اما نمی دانند چگونه این کار را انجام دهند. ما در این آموزش قصد داریم با انجام چند مرحله ساده، به شما بگوییم که به راحتی این کار انجام شدنی است. البته گزینه ای هم برای بازگرداندن هوم اسکرین به حالت قبلی وجود دارد اما ما قصد داریم راه سریع تر و آسان تر را با شما در میان بگذاریم.

نکته: به یاد داشته باشید پیش از اینکه هوم اسکرین را به حالت پیش فرض باز گردانید، از صفحه نمایش اصلی خود یک اسکرین شات تهیه کنید تا مکان برنامه های خود را به خاطر داشته باشید.

نحوه باز گرداندن هوم اسکرین (صفحه اصلی نمایشگر) به حالت پیش فرض در آیفون

  • وارد بخش Setting شده و بر روی گزینه General ضربه بزنید.
  • با پایین سوایپ کرده و Reset را انتخاب کنید.
  • بر روی گزینه تنظیم مجدد هوم اسکرین ( Reset Home Screen Layout) ضربه بزنید. مجددا با ضربه زدن بر روی Reset Home Screen انتخاب خود را تایید کنید.

 نحوه باز گرداندن هوم اسکرین (صفحه اصلی نمایشگر) به حالت پیش فرض در آیفون
به خاطر داشته باشید که این کار، تمام پوشه هایی را که در طی این پروسه ایجاد کرده اید را حذف خواهد کرد. همچنین تمام برنامه ها به ترتیب حروف الفبا در پوشه Extras قرار خواهند گرفت و از آنجا می توانید به برنامه های خود دسترسی داشته باشید.

نحوه بازگرداندن هوم اسکرین آیفون به حال پیش فرض

تصویر 1 و 2 (از چپ) مربوط به قبل بازگردانی به هوم اسکرین پیش فرض و تصویر 3 و 4 (از چپ) مربوط به بعد از انجام مراحل است.

حتما بخوانید:
پتنت جدید اپل نشان از طراحی ضربه گیر هوشمند برای آیفون دارد
منبع
9to5mac
Please Login to comment
avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
بستن
بستن