اخبارسخت افزار

اولین نمایشگرهای هوشمند گوگل در ماه جولای عرضه خواهد شد

اولین نمایشگرهای هوشمند گوگل در ماه جولای عرضه خواهند شد. گوگل در جریان رویداد Google I/O 2018 این موضوع را اعلام کرد.

نمایشگرهای هوشمند گوگل مبتنی بر گوگل اسیستنت خواهند بود که قرار است در ماه جولای عرضه شوند. نمایشگرهای هوشمند گوگل ، از موضوعات اصلی صحبت‌های سران مانیتن‌ویو در رویداد CES امسال بودند.

حتما بخوانید:  گوگل داپلکس؛ قدرتمندترین فناوری هوش مصنوعی که تفاوتی با انسان ندارد

نمایشگرهای هوشمند گوگل

در رویداد Google I/O 2018گوگل سعی کرد تا اطلاعات بیشتری را در مورد این نمایشگرهای هوشمند عرضه کند. با وجود این قرار است این محصول با چند ماه تاخیر و در جولای از راه برسد.

در جریان رویداد Google I/O 2018 اطلاعاتی در مورد نمایشگرهای هوشمند گوگل اعلام شد. گوگل همچنین دمویی از دستگاه‌های لنوو را به‌نمایش گذاشت. سران مانتین‌ویو منابعی را برای ساخت نسخه‌ای بصری از این دستیار هوشمند در نظر گرفته اند.

حتما بخوانید:  ویژگی جدید گوگل Duo؛ نمایشگر تلفن را با دیگران به اشتراک بگذارید

قابلیت های مهم نمایشگرهای هوشمند گوگل

بدون شک باید گفت که یکی از قابلیت‌های کلیدی نمایشگرهای هوشمند گوگل، یوتیوب خواهد بود. سرویسی که عامل جنگ گوگل و آمازون در زمان عرضه‌ی اکو شو بود. گوگل در ادامه سرویس ویدیوی خود را از دستگاه آمازون حذف کرد. همچنین بعد از آن شایعاتی در مورد تلاش آمازون برای ارائه‌ی تجربه‌ای مشابه برای اکو شو مطرح شد.

لازم به ذکر است که در کنار لنوو، JBL، ال‌جی و سونی نیز از برنامه‌های خود برای عرضه‌ی نمایشگرهای هوشمند سخن گفتند. در این بین به نظر می رسد که گوگل طیف گسترده‌‌تری از محصولات را نسبت به Show و Spot آمازون ارائه کند.

اولین نمایشگرهای هوشمند گوگل در ماه جولای عرضه خواهد شد
5 (100%) 1 رای

منبع
techcrunch
برچسب ها

حسن بهرامی

یک علاقه مند به آی تی و هر آنچه که با آن مرتبط باشد.و دوست دارم که لحظه های خوشم را با شما تقسیم کنم و در این حیطه قلمی بزنم

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید