اپلیکیشناخبارگوناگون

توییتر نیز تبلیغات ارزهای دیجیتال را ممنوع کرد!

توییتر نیز تبلیغات ارزهای دیجیتال را ممنوع کرد!
4 (80%) 1 رای

توییتر نیز به جرگه ممنوع کنندگان ارزهای دیجیتال پیوست. سیر صعودی ارزش ارزهای مجازی باعث شد کاربران در پلت فرم های مختلف به رفتار مشکوک بپردازند.

مدتی پیش گوگل تبلیغات ارزهای رمزی را ممنوع اعلام کرد و طبق آخرین اطلاعات توئیتر نیز تصمیم به ممنوعیت تبلیغات ارزهای مجازی در این شبکه اجتماعی گرفته است. از دلایل ممنوعیت تبلیغات ارزهای مجازی در توییتر ، افزایش چشمگیر قیمت ارزهای دیجیتال و فعالیت های مشکوک کاربران در این زمینه عنوان شده است.

ممنوعیت تبلیغات ارزهای مجازی در توییتر
گزارشات موجود در این زمینه نشان می دهد که ممنوعیت تبلیغات ارزهای مجازی در توییتر ، فروش توکن و کیف های ارز مجازی طی دو هفته آتی اجرایی می شوند. این کمپانی تبلیغ مربوط به مراکز تبادل ارزهای مجازی را نیز تا حد زیادی محدود خواهد نمود.

کدام شرکت ها تبلیغات ارزهای دیجیتال را ممنوع کرده اند؟

پیش از توییتر، کمپانی های گوگل و فیسبوک تبلیغات ارزهای مجازی را به دلیل فعالیت های غیرقانونی ممنوع کرده بودند. حدود 2 ماه پیش، راب لیترن، مدیر محصولات فیسبوک عنوان کرد؛ شرکت فیس بوک و تمام زیرمجموعه ها نظیر اینستاگرام، تبلیغات ارزهای رمزی را ممنوع خواهند کرد.

این دو کمپانی سرشناس، در پی انتشار گزارشات مرکز جرایم سایبری بریتانیا (Action Fraud)، در مورد افزایش ۴۰۰ هزار درصدی زیان مالی قربانیان بیت کوین، تبلیغات این ارزها را ممنوع کردند. ناگفته نماند تنها اقدام توییتر ممنوعیت تبلیغات ارزهای دیجیتال نیست و با اکانت های مشکوک به کلاه برداری مقابله می کند.

حتما بخوانید:
درآمد حاصل از ارزهای دیجیتالی در کمپانی TSMC حدود ۳.۴۳ میلیارد دلار بوده!
منبع
sky
Please Login to comment
avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
بستن
بستن