اپلیکیشناخبار

قابلیت های جدید اینستاگرام: کنترل و مدیریت کامنت ها،حمایت ذهنی و…

به تازگی اینستاگرام که یکی از بزرگترین شبکه های اجتماعی جهان است به آمار 800 میلیون کاربر دست یافت که در نوع خود پیشرفت چشمگیری محسوب می شود.

همگان بر این باور بودند که یکی از بخش این شبکه اجتماعی که نیاز به بهبود داشت، بخش کامنت ها بود. و خوشبختانه امروز با خبر شدیم که بخش نظرات اینستاگرام، قابلیت هایی را برای مدیریت این بخش در اختیار کاربران قرار داده است.

یکی از این قابلیت ها فیلتر کردن کسانی است که اجازه ندارند در مطالب شما کامنت بگذارند. مثلا شما می توانید این اجازه را فقط به کسانی بدهید که، شما را دنبال می کنند. همچنین این امکان را دارید که کاربران خاصی را از گذاشتن کامنت محروم کنید.

Instagram comments - قابلیت های جدید اینستاگرام: کنترل و مدیریت کامنت ها،حمایت ذهنی و...

و اما قابلیت بعدی برای زمانی است که شما در حال پخش زنده هستید و نیاز به حمایت روحی و روانی دارید. در صورت گزارش شما مبنی بر نیاز، اینستاگرام برای شما یک صفحه شخصی نمایش می دهد که می توانید با شماره های اورژانسی تماس برقرار کنید و یا حتی امکان تماس و یا پیام برای درخواست از کسی را داشته باشند.

Instagram 1 - قابلیت های جدید اینستاگرام: کنترل و مدیریت کامنت ها،حمایت ذهنی و...

و بالاخره آخرین ویژگی اضافه شده در اینستاگرام استیکرهایی با وضوع مهربانی و عشق است که در بخش استوری اضافه شده اند.

Instagram 2 - قابلیت های جدید اینستاگرام: کنترل و مدیریت کامنت ها،حمایت ذهنی و...

لازم بذکر است که این قابلیت برای تمام کاربران به مرور اضافه خواهد شد و ممکن است این روند بین چند روز تا چند هفته طول بکشد. پس نگران نباشید!

 

منبع: Gsm Arena
0/5 ( 0 نظر )

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن