اخبارگوناگون

بانک ها امروز شانزدهم مهر دلار را چند می خرند؟ – 16 مهر 97

شعب ارزی بانک ها، امروز شانزدهم مهر ماه 97، دلار را ۹ هزار و ۹۵۰ تومان و یورو را ۱۱ هزار و ۴۴۵ تومان از مردم خریداری می‎کنند.

به گزارش نیوز کالا به نقل از خبرگزاری تسنیم، پس از شتاب ریزش قیمت‎ها در بازار ارز و افزایش مردم به مراکز خرید و فروش ارز جهت فروش ارزهای خانگی، بانک مرکزی به بانک‎ها دستور داد تا به خرید ارزهای مردمی بپردازند.

بر این اساس شعب ارزی بانک ها، هر روز پس از دریافت نرخ از بانک مرکزی، نسبت به خرید ارز از مردم اقدام می‎کنند. این دستور پس از آن صادر شد که، صرافی ها از خرید ارزهای مردمی خودداری می کردند و میدان خرید و فروش ارز در دست دلالان بود.

امروز 16 مهر 97 بانک‎های عامل هر دلار را 9 هزار و 950 تومان و هر یورو را 11 هزار و 445 تومان از مردم خریداری می‎کنند. لازم به ذکر است که نرخ دلار امروز در بانک‎ها نسبت به دیروز تغییری نکرده اما نرخ یورو نسبت به دیروز کمی ارزان‎تر شده است.

 

0/5 ( 0 نظر )

یک نظر

  1. هیچ دولت یا رژیمی نتوانسته است با شانتاژ و به جان هم انداختن مردم به اهداف خود برسد . شاید بتواند مدتی مردم را به بهانه داشتن نقدینه و ارز و چند واحد مسکونی مورد تهدید و تشویش نگهدارد اما در نهایت ارزش های خود را از دست داده و مضمحل خواهد شد.
    تحقیر مردم با این ترفند که ارز خانگی دارند و یا … مدتی کوتاه و عده ای ساده لوح را فریب خواهد داد اما آیا ناتوانی ها جنگ افروزی های دور و نزدیک و ناتوانی در کنترل بازار داخلی و مشکلات داخلی هم از سوی مردم هست ؟
    شاید مردم با هدف تامین آتیه خود و خانواده مقداری ارز را با نگرانی از کارشکنی و برخورد های دولت و مقامات پس انداز کند، اما همه می دانند که اگر آنها به فکر آینده مسکن و بیمه و درمان و هزینه های خانواده نباشند، دولت و مقاماتی که همچون دو لبه قیچی درآمدهای ملی آنها را نابود می کنند و در این کشور و آن کشور هزینه می کنند بفکرشان هستند ؟!! هر گوشه ای از این سرزمین که متعلق به مردم این کشور است میلیون ها مترمربع زمین برای زندگی دارد .. ایا همچون اختاپوس بر آنها مسلط نشده اند که میلیون ها خانواده در آرزوی یک سرپناه به پس انداز داشته های ناچیز خود پرداخته تا شاید با فروش آن در زمان مناسب تر بتواند برای خود لانه ای دست و پا کند ؟!!! ..
    اگر صاق هستید که نیستید کسب و کار مردم چه در وادی ارز و …. و یا دیگر عرصه ها آزاد بگذارید و با کشتن و اعدام این و آن خفقان ایجاد نکنید ..

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن