اخبارگوناگون

بانک ها امروز شانزدهم مهر دلار را چند می خرند؟ – 16 مهر 97

بانک ها امروز شانزدهم مهر دلار را چند می خرند؟ – 16 مهر 97
4 (80%) 1 رای

شعب ارزی بانک ها، امروز شانزدهم مهر ماه 97، دلار را ۹ هزار و ۹۵۰ تومان و یورو را ۱۱ هزار و ۴۴۵ تومان از مردم خریداری می‎کنند.

به گزارش نیوز کالا به نقل از خبرگزاری تسنیم، پس از شتاب ریزش قیمت‎ها در بازار ارز و افزایش مردم به مراکز خرید و فروش ارز جهت فروش ارزهای خانگی، بانک مرکزی به بانک‎ها دستور داد تا به خرید ارزهای مردمی بپردازند.

بر این اساس شعب ارزی بانک ها، هر روز پس از دریافت نرخ از بانک مرکزی، نسبت به خرید ارز از مردم اقدام می‎کنند. این دستور پس از آن صادر شد که، صرافی ها از خرید ارزهای مردمی خودداری می کردند و میدان خرید و فروش ارز در دست دلالان بود.

امروز 16 مهر 97 بانک‎های عامل هر دلار را 9 هزار و 950 تومان و هر یورو را 11 هزار و 445 تومان از مردم خریداری می‎کنند. لازم به ذکر است که نرخ دلار امروز در بانک‎ها نسبت به دیروز تغییری نکرده اما نرخ یورو نسبت به دیروز کمی ارزان‎تر شده است.

 

حتما بخوانید:
قیمت دلار و نرخ ارز در بازار آزاد امروز 28 مهر 97 | دو‎شنبه 97/07/28
Please Login to comment
avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
1 دنبال کنندگان
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
م . ا. Recent comment authors
  اشتراک در  
جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
اطلاع از
م . ا.
Guest
م . ا.

هیچ دولت یا رژیمی نتوانسته است با شانتاژ و به جان هم انداختن مردم به اهداف خود برسد . شاید بتواند مدتی مردم را به بهانه داشتن نقدینه و ارز و چند واحد مسکونی مورد تهدید و تشویش نگهدارد اما در نهایت ارزش های خود را از دست داده و مضمحل خواهد شد. تحقیر مردم با این ترفند که ارز خانگی دارند و یا … مدتی کوتاه و عده ای ساده لوح را فریب خواهد داد اما آیا ناتوانی ها جنگ افروزی های دور و نزدیک و ناتوانی در کنترل بازار داخلی و مشکلات داخلی هم از سوی مردم هست… Read more »

بستن
بستن