اپلیکیشناخبار

قابلیت ارسال پیام صوتی در اینستاگرام گنجانده شد

قابلیت ارسال پیام صوتی نیز به اپلیکیشن اینستاگرام اضافه شد. از این پس کاربران شبکه اجتماعی اینستاگرام قادرند، پیام‎های صوتی خود را در دایرکت اینستاگرام ارسال کنند.

حدود 4 ماه پیش بود که گزارش شد، اینستاگرام در حال تست قابلیتی شبیه به واکی تاکی در این پلتفرم است. و حالا قابلیت ارسال پیام صوتی در اینستاگرام از لحظاتی پیش اجرایی شد. اکنون کاربران می‌توانند با فشردن دکمه میکروفون پیغام صوتی خود را ارسال کنند.

ارسال پیام صوتی در اینستاگرام

هر چت صوتی در اینستاگرام 1 دقیقه زمان خواهد داشت. اما این پیغام صوتی ناپدید نمی‎شود و کاربران می‌توانند بارها و بارها به آن گوش دهند. ویژگی پیام صوتی اینستاگرام برای رانندگان نیز بسیار جذاب خواهد بود. با این روش دیگر نیازی به تایپ کلمات نخواهد بود و افراد به راحتی می‌توانند در دایرکت به یکدیگر پیغام بدهند.

instagram voice messaging 00 - قابلیت ارسال پیام صوتی در اینستاگرام گنجانده شد
ارسال پیام صوتی در اینستاگرام

حالا دیگر کاربران اپلیکیشن پرطرفدار اینستاگرام می توانند پیام‎های صوتی خویش را با دوستان خود به اشتراک بگذارند و فقط کافیست که دکمه میکروفون پیام صوتی را نگه دارند و ضبط کنند. به محض آنکه کاربر دکمه میکروفون را رها کند، پیام صوتی به صورت آنی ارسال می شود. البته کاربر می تواند با فشردن دکمه سطل زباله یا با استفاده از قابلیت Unsend اینستاگرام پیام مذکور را حذف کند. این قابلیت مشابه iMessage اپل است.

قابلیت ارسال صدا در دایرکت اینستاگرام از هم اکنون برای هر دو نسخه اندروید و iOS موجود است. اپلیکیشن اینستاگرام خود را به آخرین نسخه موجود آپدیت کنید و لذت ببرید.

حتما بخوانید:
دانلود فیلم از یوتیوب / اینستاگرام / توییتر از طریق تلگرام
منبع
techcrunch
Please Login to comment
avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
بستن
بستن