اپلیکیشناخبار

کریمی قدوسی: فیلترینگ تلگرام تا پایان فروردین ماه

خبرهای زیادی در مورد فیلتر تلگرام تا پایان فروردین ماه منتشر شده است، اما آیا واقعا چنین چیزی صحت دارد و این پیام رسان در ایران فیلتر خواهد شد؟!

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی اعلام نموده است که فیلتر تلگرام تا پایان فروردین ماه صحت دارد. وی در این مورد ادامه داد که تا چند روز آینده اطلاع رسانی های لازم به مردم صورت خواهد گرفت تا مردم بتوانند اطلاعات خود را که در تلگرام ذخیره کرده اند، جابجا نمایند.

در حال حاضر فیلترینگ تلگرام به یک معضل بزرگ تبدیل شده و شایعات مختلفی پیرامون آن در جریان است. در همین رابطه مطلب زیر را نیز از دست ندهید.

فیلتر تلگرام تا پایان فروردین ماه!

به گزارش سایت کریمی قدوسی، نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی، در جلسه مشترکی که با حضور وزیر ارتباطات برگزار شده است، نمایندگان اعتراض کرده اند که چرا به پیام رسان تلگرام اجازه داده شده است تا در ایران فعالیت کند و بتواند این تعداد کاربر را جذب نماید.

وی اظهار کرد که لازم بود تا از سال ها قبل بین تلگرام و پیام رسان های داخلی فضای رقابتی ایجاد می شد تا پیام رسان های داخلی نیز شناخته می شدند و مردم می توانستند به آنها اعتماد کنند. به گفته وی قرار است اطلاع رسانی هایی در مورد فیلتر تلگرام تا پایان فروردین ماه انجام گیرد تا مردم در این زمینه آمادگی داشته باشند.

کریمی قدوسی در پایان تاکید کرد که فیلتر تلگرام تا پایان فروردین ماه صحت دارد اما با ظرفیت‌های خاصی که بعدا اعلام خواهد شد، همراه است.

0/5 ( 0 نظر )
منبع
asriran

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن