اپلتلفن همراهسامسونگنقد و بررسی محصولات

عمر باتری آیفون 10 (iPhone X) مشخص شد

از آیفون 10 (iPhone X) کالبدشکافی شد و کاشف به عمل آمد که باتری آیفون 10 دوتایی است (باتری L  شکل آیفون 10 ). حال می دانیم که حجم این باتری برابر 2716 میلی آمپر است یعنی کمی بیشتر از باتری 2675 میلی آمپری آیفون 8 پلاس، پس باید انتظار داشت عمر باتری آیفون 10  (iPhone X) نزدیک به عمر باتری آیفون 8 پلاس باشد.  لطفا تا انتها نیوز کالا را همراهی کنید تا به بررسی عمر باتری آیفون 10 بپردازیم.

Phone X battery - عمر باتری آیفون 10 (iPhone X) مشخص شد
عمر باتری آیفون 10 (iPhone X)

حال با توجه به حجم باتری آیفون 10 و دیگر رقبا به مقایسه عمر باتری هر کدام می پردازیم.

Phone X battery 2 - عمر باتری آیفون 10 (iPhone X) مشخص شد
عمر باتری آیفون 10 (iPhone X)

همانطور که مشاهده می کنید، عمر باتری آیفون 10 (iPhone X) تقریبا شبیه به آیفون 8 است و از آیفون 8 پلاس به طرز قابل توجهی کمتر است. در مقایسه با رقبای اندرویدی خود باید گفت گلکسی نوت 8 و اس 8 پلاس نیز بهتر است اما در مقایسه با ال جی وی 30 و پیکسل 2 ایکس ال عملکرد خوبی نداشته است.

سوال اساسی که ذهن ما را درگیر کرده این است که چرا حجم باتری آیفون 10 و آیفون 8 پلاس نزدیک به هم است اما عمر باتری آیفون 8 پلاس 25 درصد بهتر است؟ شاید یک دلیل آن سفید بودن بیش از حد رابط کاربری سیستم عامل iOS باشد که برای نمایشگر OLED خوب نیست و یا این که به خاطر رزولوشن باشد که کمی بیشتر است.

مدت زمان شارژ شدن آیفون 10 (iPhone X) بیش از 3 ساعت است!

آیفون 10 (iPhone X) در چه مدتی شارژ می شود؟ می دانید که آیفون های 2017 اپل، از شارژ سریع پشتیبانی می کنند(اما دیگر خود خوری بس است و باید بگویم کمپانی اپل بسیار طماع است). و باز هم بگوییم که امید است با این هزینه گزاف برای خرید آیفون 10 حداقل یک شارژر سریع در جعبه گوشی باشد و کاربران مجبور به خرید آن نشوند. برای مقایسه، سامسونگ گلکسی نوت 4 خود را (هم دوره آیفون 6) با شارژر سریع 15 واتی عرضه کرد اما آیفون 10 (iPhone X)‌ هزار دلاری یک شارژ 5 واتی (5 ولت 1 آمپر) در جعبه خود دارد!

مدت زمان شارژ شدن آیفون 10 (iPhone X) با شارژر اصلی خود در مقایسه  با رقبا از قرار زیر است:

Phone X battery 3 - عمر باتری آیفون 10 (iPhone X) مشخص شد
عمر باتری آیفون 10 (iPhone X)

خب! دیدید که برای شارژ آیفون 10 به بیش از 3 ساعت زمان نیاز است، یعنی چیزی حدود دو برابر گلکسی نوت 8! پس شما هم با این حال و اوضاع به فکر خرید یک شارژر سریع برای آیفون 10 خود باشید.

نظر شما درباره باتری آیفون 10 (iPhone X) چیست؟

 

منبع: phonearena

0/5 ( 0 نظر )

‫۶ نظرها

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن