اپلیکیشناخبار

بررسی علت فیلتر پیام رسان tam tam در ایران

اخبار به دست آمده از سوی کاربران نشان از فیلتر پیام رسان تام تام در ایران دارد. به گفته آنها این پیام رسان فقط با فیلترشکن در دسترس است.

اپلیکیشن پیام رسان تام تام در ایران فیلتر شده است. کاربران تنها با فیلترشکن قادر به استفاده از این اپلیکیشن هستند. برخی کاربران، این پیام رسان روسی را جایگزینی برای تلگرام در ایران می‌دانستند.

فیلتر پیام رسان تام تام

تعداد مختلفی از پیام رسان ها در کشور فیلتر هستند که تام تام نیز به جمع آنها اضافه شد. در این چند روز شایعاتی نیز در مورد فیلتر شدن تلگرام در آینده ای نزدیک بر سر زبان ها بود که در ادامه به جای تلگرام خبر فیلتر پیام رسان تام تام به گوش رسید. کاربران ایرانی به دنبال جایگزینی برای تلگرام بودند و تام تام را گزینه ای مناسب می دانستند. با مراجعه به لینک زیر نیز می توانید به بررسی اپلیکیشن های جایگزین تلگرام بپردازید.

بررسی علت فیلتر پیام رسان تام تام

در روز شنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۷ بود که کاربران خبر از فیلتر پیام رسان تام تام دادند و اعلام کردند که دسترسی به آن تنها از طریق فیلترشکن امکان پذیر است. البته هنوز هیچ مسئولی در مورد فیلتر شدن Tam Tam و علت آن سخن نگفته است.

مقدمه ای بر پیام رسان تام تام

اپلیکیشن پیام رسان تام تام (Tam Tam) که برخی آن را تم تم نیز می‌خوانند، یک مسنجر روسی است که بسیاری از ویژگی‌های تلگرام را در خود جای داده است. این برنامه متعلق به یک کمپانی روسی Odnoklassniki است که موسس آن، آلبرت پوپ کوف، در سال ۲۰۰۸ آن را به گروه اینترنتی Mail.RU فروخت. مقر این گروه در مسکو قرار دارد.

اپلیکیشن پیام رسان تام تام بر روی اندروید، آی او اس و سیستم عامل‌های ویندوز، مک و لینکوس قابل استفاده است و از پروتکل TLS Cryptographic برای رمزنگاری پیام‌ها استفاده می‌کند. از جمله ویژگی‌های اپلیکیشن پیام رسان Tam Tam می‌توان به تماس صوتی و تصویری آنلاین، کانال‌های مختلف، گروه چت و ایموجی‌ها و استیکرهای زیبا اشاره نمود.

0/5 ( 0 نظر )
منبع
نیوز کالا

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن