اخباربازی

IO Interactive: عرضه محتوای جدید برای بازی هیتمن تا اواخر ماه اکتبر

طبق آخرین اعلام IO Interactive تا آخر ماه جاری محتوای جدیدی برای بازی هیتمن منتشر می‌کند. هنوز جزئیاتی در مورد محتوایی که قرار است منتشر شود، منتشر نشده است و اعلام توسعه‌دهندگان، این فصل از بازی قابل پیش‌بینی نخواهد بود.

طی ماه های اخیر شرکت Square Enix، ای او اینتراکتیو، سازنده اصلی هیتمن را واگذار کرد. خوب است که بدانید این استودیو در حال حاضر به‌صورت مستقل عمل می کند. جدا از قراردادهای ماهانه و اهداف، بازی هیتمن تا سال گذشته هیچ ماموریت و اپیزود جدیدی را دریافت نکرده است. با وجودی که با فصل جدیدی از این بازی را شاهد نیستیم اما امید ها بر این است که محدوده‌های جدیدی برای ماموریت مامور ۴۷ در نظر گرفته‌ شده باشد.

لازم بذکر است که معرفی بازی هیتمن در ۲۴ اکتبر ساعت ۱۴ (به‌وقت CEST) برگزار می‌شود. هنوز هیچ اشاره مستقیمی به بازی نشده و در تصویر منتشر شده برای اعلام زمان رونمایی، تصویر مبهم یک انسان در مقابل مارپیچ مشخص است.

هیتمن 749x1024 - IO Interactive: عرضه محتوای جدید برای بازی هیتمن تا اواخر ماه اکتبر

شایان ذکر است که ۱۰ قرارداد جدید، ۵ بسته شامل چالش Master Scarecrow، قبل از آن و در تاریخ ۱۳ اکتبر منتشر می‌شود. توسعه‌دهندگان قصد دارند که ۱۰ قرارداد دیگر که توسط بازیکنان ساخته‌ شده را هم در ماه اکتبر ارائه دهند.

 

منبع: NEOWIN
0/5 ( 0 نظر )

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن