اخباربازی

مایکروسافت در کنفرانس E3 ۲۰۱۸ عرضه ایکس باکس بعدی را تایید کرد

مایکروسافت در کنفرانس E3 ۲۰۱۸ عرضه ایکس باکس بعدی را تایید کرد
4.5 (90%) 2 رای

مایکروسافت از عرضه ایکس باکس جدید خبر داد. در کنفرانس مایکروسافت E3 سال ۲۰۱۸ بود که فیل اسپنسر در مورد آینده برند ایکس باکس سخن گفت.

برنامه های آینده غول ردموندی برای بخش گیمینگ در کنفرانس مایکروسافت E3 سال ۲۰۱۸ بررسی شد. به گفته اسپنسر، تیمی که سال ها قبل مشغول طراحی کنسول میان نسلی ایکس باکس وان ایکس بودند، هم اکنون مشغول توسعه و طراحی معماری کنسولی جدید هستند.

عرضه ایکس باکس جدید توسط مایکروسافت

مایکروسافت قصد دارد کنسولی عرضه کند که از لحاظ سخت افزاری پیشتاز باشد. مایکروسافت متعد به ارایه بهترین تجربه برای بازیکنانی است که سخت در انتظار نسل بعدی ایکس باکس هستند.

این کمپانی همچنین در تلاش است تا بتواند هوش مصنوعی بازی ها را نیز در نسل های بعدی بهبود و ارتقا دهد. مایکروسات این نوآوری ها را در اختیار استدیوهای خود هم قرار خواهد داد تا بتوانند بهترین عناوین ممکن را از این لحاظ توسعه دهند. همچنین ممکن است این شرکت از تکنولوژی های ابری هم، برای استریم کردن بازی های خود استفاده کند.

بسیاری از کاربران اعتقاد داشتند که نسل هشتم آخرین نسل کنسول ها خواهد بود، اما این حرف فیل اسپنسر تاییدی بر این بود که کنسول ها فعلا قرار نیست از صنعت بازی های ویدیویی کناره گیری کنند. اینکه مایکروسافت از هم اکنون در مورد زمان عرضه ایکس باکس سخن گفته عجیب است اما به نظر می رسد که هدف آنها اطمینان دادن به طرفدارانی بود که به دلیل عملکرد ضعیف اکس باکس وان، نگران بوده اند.

Please Login to comment
avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
بستن
بستن