اخبارخودرو

طرح عید تا عید فروش محصولات پارس خودرو آغاز شد- شهریور ماه 96

آغاز طرح فروش عید تا عید (از عید قربان تا عید غدیر) محصولات پارس خودرو در شهریور ماه 96 آغاز شد. این گروه خودروسازی براساس این طرح، پیش فروش خودروهای خانواده برلیانس را آغاز می کند.

طبق گفته رضا تقی زاده معاون فروش و بازاریابی گروه خودروسازی سایپا، از روز چهارشنبه ۸ شهریور ماه امسال، فروش محصولات پارس خودرو براساس طرح عید تا عید آغاز می شود و این شرکت قصد دارد محصولات برلیانس خانواده H200 و H300  را پیش فروش نماید.

وی در ادامه افزود به دلیل کیفیت بالای محصولات خانواده برلیانس این خودروها پر فروش می باشد و محصولات در این طرح با تعداد محدود و با تسهیلات ویژه عرضه خواهند شد. معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا از علاقه مندان و خریدارن محصولات این گروه محترمانه می خواهد تا با مراجعه به سایت فروش این شرکت و یا نمایندگی های مجاز در سراسر کشور، نسبت به ثبت نام و خرید اقدام نمایند.

وی همچنین در ادامه گفت: براساس این طرح، افرادی که خرید نقدی داشته باشند، بسته 3 ستاره رایگان برای آنها در نظر گرفته شده است که شامل: بیمه بدنه عادی یکساله، امداد پشتیبان ۲ ساله، سرویس اولیه ۶ ماهه و سرویس‌های ادواری ۱۰.۰۰۰ و ۲۰.۰۰۰۰ کیلومتر است.

وی تاکید نمود که تمامی این سرویس‌ها به صورت رایگان به خریداران داده می‌شود و در فروش اعتباری نیز تسهیلات تا سقف ۲۵ میلیون تومان و نرخ کارمزد مناسب در نظر گرفته شده است.

بخشنامه مربوط به آغاز فروش محصولات پارس خودرو براساس طرح عید تا عید، از عید قربان تا عید غدیر، برای علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر در دسترس است.

منبع: iranjib

0/5 ( 0 نظر )

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن