آموزشترفند هاسیستم عامل

آموزش شخصی سازی صفحه نمایش همیشه روشن گلکسی نوت ۸

گلکسی نوت 8 و صفحه نمایش همیشه روشن آن که به صورت پیشفرض فعال است را اگر بخواهید این قابلیت را شخصی سازی نمایید به ادامه این طلب توجه فرمایید.

برای آغاز شخصی سازی صفحه همیشه روشن نوت 8 به قسمت تنظیمات (Settings) گوشی تشریف برده و پس از آن وارد منوی تنظیمات قفل صفحه و امنیت (Lock screen and security) شوید و گزینه صفحه همیشه روشن (Always On Display) را انتخاب کنید.

حال قادر به دیدن امکاناتی هستید که در اختیار شما قرار گرفته است. به صورت پیشفرض می توانید از 6 مدا مختلف ساعت اصلی بهره ببرید وانتخاب نمایید، این مدل‌ها شامل: ساعت دیجیتال، ساعت آنالوگ، ساعت جهانی، تقویم، تصویر و ساعت اج می‌شوند و تمامی آن‌ها به شکلی کوچک برای کاربر به نمایش در می آیند. و اما خبر خوب این است که شما می‌توانید مدل‌های متنوع بیشتری نیز برای صفحه همیشه روشن گوشی خود از Samsung Themes دانلود کنید.

شخصی سازی صفحه همیشه روشن گلکسی نوت ۸ :

۱- مدل دلخواه خود را انتخاب کنید و وارد صفحه شخصی سازی آن شوید، طبیعی است که با توجه به مدل انتخابی امکانات متفاوتی در اختیار شما قرار می گیرد. و در برخی از مدل‌ها  با انتخاب بخش خالی صفحه نمایش قادر به گنجاندن اطلاعات و یا امکانات بیشتری به صفحه همیشه روشن خود هستید.

۲- برای ویرایش قسمت های مختلف صفحه از میان گزینه‌هایی که در پایین صفحه نمایش داده می شود، می‌توانید وارد بخش مربوط شده و با کشیدن انگشت به سمت چپ می‌توانید گزینه‌های بیشتری که ممکن است در آن مدل موجود باشند را ببینید.

۳- و در نهایت گزینه‌ی به‌کارگیری (Apply) را از بالای نمایشگر لمس نمایید.

صفحه نمایش نوت8 - آموزش شخصی سازی صفحه نمایش همیشه روشن گلکسی نوت ۸
شخصی سازی صفحه همیشه روشن گلکسی نوت ۸

۴- این همه ماجرا نبود! علاوه بر انتخاب رنگ، مدل و تغیراتی از این شکل می توانید تنظیم کنید که در زمان هایی این صفحه فعال باشد.

۵- برای زمانبدی، گزینه‌ی نمایش همیشگی (Show always) را خاموش نمایید، و زمان‌بندی مورد نظر خود را برای روشن بودن این صفحه تعیین کنید.

۶- در انتها و پس از تعیین زمان آغاز روشن شدن گزینه پایان (End) را لمس کرده و سپس زمان خاموش شدن این قابلیت را تعیین کنید و با تأیید (OK) نهایی تنظیم زمان انجام شده است.

سازی صفحه نمایش نوت8 - آموزش شخصی سازی صفحه نمایش همیشه روشن گلکسی نوت ۸
شخصی سازی صفحه همیشه روشن گلکسی نوت ۸

تنظیمات صفحه همیشه روشن گلکسی نوت ۸ برای دستیابی به حالتی ایده آل و همچنین تنظیم زمان  صفحه همیشه روشن گلکسی نوت ۸ جدا از مسائل ظاهری به کارایی هر چه بیشتر این قابلیت ها اشاره دارد.

 

منبع: androidcentral

0/5 ( 0 نظر )

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن