اخبارتلفن همراهسامسونگ

افشای تصاویری از شارژر بی سیم جدید سری گلکسی اس 9 سامسونگ

ظاهرا گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس را شارژر بی سیم جدیدی همراهی خواهد کرد. اطلاعات و تصاویر این شارژر بی سیم، با انتشار دفترچه راهنمای رسمی آن توسط سامسونگ مشخص شد. در ادامه طراحی و اطلاعات پیرامون سرعت شارژ این دستگاه را مطالعه کنید.

موازی پیشرفت گوشی های سری گلکسی اس 9، کمپانی سامسونگ در حال توسعه یک شارژر بی سیم جدید است که بر قدرت و شکوه پرچمداران سری اس 2018 سامسونگ بیافزاید.

همان طراحی اما باریک تر

از لحاظ ظاهری با مدل “EP-N5100” و نسل پیشین آن که برای گلکسی اس 8 عرضه شد، تفاوت چشمگیر دیده نمی شود. به نظر می رسد طراحان بیشتر بر روی طراحی کلی و کاهش ظخامت این شارژر تمرکز داشته اند.  ولی در بخش فنی، متخصصان امر به جای سه کویل از دو کویل بهره برده اند. همچنین فن را حفظ می کند تا هنگام شارژ دستگاه را خنک شود. هنگامی که دستگاه به دمای بالاتر می رسد، فن به طور خودکار شروع به کار می کند تا از خنک شدن دستگاه اطمینان کسب کند.

new fast wireless charger 4 - افشای تصاویری از شارژر بی سیم جدید سری گلکسی اس 9 سامسونگ

با وجودی که اطلاعات FCC از قدرت خروجی 15 وات خبر می دهد، که نسبت به نسل پیشین کمتر است، اما سامسونگ به صورت تئوری به نیروی 18 رسیده است. این جزئیات با مواردی که پیش از این درباره افزایش سرعت شارژ گلکسی اس 9 شنیده بودیم مغایرت دارد و گوشی گلکسی S9 احتمالا در مدت مان 2 ساعت شارژ کامل خواهد شد.

شارژر بی سیم جدید سامسونگ در دو رنگ مشکی و سفید، با قیمتی در حدود 75 یورو روانه بازار  خواهد شد. این دستگاه همراه با سری Galaxy S9 در تاریخ 25 فوریه در بارسلونا، اسپانیا رونمایی می شود.

0/5 ( 0 نظر )

پاسخی بگذارید

بستن
بستن