آموزشترفند هاسیستم عامل

حل مشکل هنگ کردن گوشی هوشمند ال جی وی 30

زمان زیادی از عرضه پرچمدار 2017 کمپانی ال جی با نام ال جی وی 30 (LG V30) نمی گذرد پرچمدار قدرتمند ال جی با امکانات بسیار زیادی که دارد برای برخی کاربران دردسرهایی نیز داشته است، در ادامه قصد داریم به این موضوع بپردازیم که اگر ال جی وی 30 شما هنگ کرد بدون مراجعه به مرکز خدمات مشتریان مشکل خود را حل کنید.لطفا تا انتها نیوز کالا را همراهی کنید.

برخلاف آن چه در LG V10 و LG V20 روبرو بودیم گوشی تمام فلز و شیشه‌ی LG V30 ضد آب می باشد. یعنی این گوشی برای جلوگیری از نفوذ آب بصورت کامل عایق بندی شده است که این مورد شامل باتری نیز می‌شود. به همین دلیل هنگامی که گوشی هنگ می‌کند دیگر نمی‌توان با خارج کردن باتری گوشی را راه اندازی مجدد نمود.

حتما می دانید که بیشتر این قبیل مشکلات جزئی با یک راه اندازی مجدد برطرف می شود. البته گاهی اوقات این ویژگی در دسترس نیست. در برخی موارد گوشی به هیچ حرکتی واکنش نشان نداده است که اصطلاحا به آن فریز شدن یا یخ زدگی گفته می‌شود. اگر گوشی وی 30 شما فریز شد، با ترکیب چند کلید می‌توان دستگاه را راه اندازی مجدد کرد.

ال جی وی 30 - حل مشکل هنگ کردن گوشی هوشمند ال جی وی 30

راه اندازی مجدد ال جی وی 30 فریز شده

وقتی برای اولین بار دستگاه ال جی وی 30 را روشن می کنید با پیام “باتری V30 قابل تعویض نیست” روبرو می شوید که نمی توانید آن را خارج کنید. آنها همچنین توضیح خواهند داد که برای رفع مشکل یک ترکیب از چند کلید طراحی شده که بوسیله‌ی آن بتوانید در صورت نیاز گوشی را راه‌اندازی مجدد نمایید. البته این نوع راه اندازی مجدد فقط گوشی را یکبار خاموش کرده و مجددا روشن میکند و منجر به هیچ مشکلی نشده و اطلاعات را نیز پاک نخواهد کرد.

“اگر گوشی شما هنگ کرده یا روی صفحه‌ای خاصی گیر کرد، کلیدهای روشن/خاموش و کاهش صدا را برای ۸ ثانیه همزمان فشرده و نگاه دارید تا دستگاه راه اندازی مجدد شود”

کلید‌های روشن/خاموش . کاهش صدا را بطور همزمان فشرده و به مدت ۸ ثانیه نگه دارید تا گوشی لرزیده و صفحه خاموش شود. این روش حتی در صورتی که گوشی کاملا فریز شده و یا صفحه سیاه شده باشد نیز جواب خواهد داد. اینکار گوشی را از طریق سخت افزار راه اندازی مجدد می‌کنند، به همین دلیل فرقی نمی‌کند که مشکل چه چیزی باشد.

زمانی که به اندازه‌ی کافی کلیدها رو نگه دارید گوشی خاموش شده، و خواهد لرزید (ویبره). سپس گوشی راه اندازی مجدد می‌شود و پس از شروع به کار، تمامی امکانات در دسترس خواهد  بود. البته LG این هشدار را خواهد داد که “به دلیل موارد امنیتی، باتری را از گوشی خارج نکنید”. در اصل نیازی نیست به این هشدار توجه کنید زیرا در صورت تمایل هم قادر به خارج کردن باتری از گوشی نخواهید بود.

باز هم این مورد را یادآوری کنیم که با اینکار هیچ اطلاعاتی از گوشی پاک نخواهد شد. اگر در هنگام هنگ کردن گوشی، در حال کار با یک اپلیکیشن باشید، با انجام اینکار، تغییراتی که در اپلیکیشن داده و ذخیره نکرده‌اید از بین خواهد رفت.

به همین راحتی و با استفاده از این کلیدها، گوشی راه اندازی مجدد شده و شما قادر خواهید بود تا از آن استفاده کنید. این ترکیب کلیدها در LG G6، اکثر گوشی‌های سامسونگ و دیگر دستگاه‌های مجهز به سیستم عامل اندروید نیز عمل خواهد کرد.

منبع: gottabemobile
0/5 ( 0 نظر )

پاسخی بگذارید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن