اخبار سینما و تلویزیون

باربارا براکلی: جنسیت 007 هرگز تغییر نخواهد کرد

باربارا براکلی (Barbara Broccoli)، تهیه‌کننده سری فیلم‌های معروف جیمز باند (James Bond) اعلام کرد که جنسیت شخصیت محبوب باند هر گز تغییر نمی کند و قرار نیست که تبدیل به یک زن شود.

مدتها بود که شایعاتی زیادی پیرامون تغییر جنسیت 007 به گوش می رسید. برخی طرفداران معتقدند که تبدیل شخصیت مرد James Bond به یک زن مشکلی ندارد و همان طور که طرفداران با تغییر جنسیت شخصیت اصلی سریال دکتر هو (Doctor Who) کنار آمدند، مطمئناً با تغییر جنسیت شخصیت اصلی James Bond نیز مشکلی نخواهند داشت.

باربارا براکلی، تهیه‌کننده فیلم‌های 007 در آخرین مصاحبه خود با نشریه گاردین (The Guardian) گفت:

شخصیت 007 همیشه یک مرد است. شخصیت جیمز باند توسط یک مرد خلق‌شده و فکر می‎کنم بهتر است که این شخصیت همیشه یک مرد باقی بماند. ما با مرد بودن این شخصیت مشکلی نداریم و قرار نیست آن را به یک زن تبدیل کنیم.

البته باربارا براکلی اشاره کرد که احتمال دارد روزی یک زن، کارگردانی و فیلم‌نامه‌نویسی نسخه‌های بعدی این سری پر طرفدار را بر عهده بگیرد.

اگر اخبار سینمای جهان را پیگیری کرده باشید، حتما می دانید که پیش از این شایعه شده بود که پس از آخرین هنرنمایی دنیل کریگ (Daniel Craig) در جیمز باند 25، یک بازیگر سیاه‌پوست و محبوب بریتانیایی به نام ادریس البا (Idris Elba)، جایگزین دنیل کریگ خواهد شد، اما این بازیگر به این شایعات واکنش نشان داد و آن را به‌شدت تکذیب کرد.

جدیدترین قسمت از سری فیلم‌های جیمز باند با عنوان Bond 25 با بازی دنیل کریگ، در سال 2020 اکران خواهد شد. باند 25 را کری فوکوناگا (Cary Fukunaga) کارگردانی می‎کند.

0/5 ( 0 نظر )
منبع
bbc

پاسخی بگذارید

بستن
بستن